Kolejni mistrzowie parkowania w galerii straży miejskiej. Skrzyżowanie jak miejsce postojowe

Na stronie straży miejskiej opublikowano galerię najgorzej parkujących kierowców, których sfotografowano tylko w lutym. Tym razem królują samochody pozostawione w obrębie skrzyżowania.

Pewna grupa kierujących nadal bezrefleksyjnie zastawia chodniki, blokuje przejścia dla pieszych, niszczy zieleńce oraz utrudnia widoczność innym, zmniejszając w ten sposób bezpieczeństwo.

REKLAMA

– Prezentujemy Państwu 10 pojazdów, których kierowcy w minionym miesiącu naszym zdaniem wykazali się największą kreatywnością w parkowaniu, uprzykszając życie innym użytkownikom ruchu – komentują strażnicy miejscy w wydanym komunikacie.

(żms)/SM Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Urko

Hmmm…. Czemu w zasadzie służy umieszczanie takich fotek na forum? Jeśli ma to cele “edukacyjne” to coś słabo z efektami. Jeśli ma to pokazywać efektywność ciężkiej pracy SM w Gliwicach , to pokazuje raczej jej efekciarstwo .

,,

Identycznie jak z wycinanymi drzewami.

NIE STRASZ

Jakieś 500 m od siedziby S.M. na ul. Mickiewicza od lat ! codziennie !!! stoi kilkanaście samochodów zaparkowanych tak jak ten fiat na pierwszym zdjęciu. Matka z wózkiem nie przejdzie, niektóre “wiszą” na skraju jezdni stwarzając zagrożenie.
Po co jeździć po całym mieście, tracić czas, spalać benzynę jak bardzo blisko można sfotografować kilkudziesięciu taki MISTRZÓW.
To zastanawiająca ciekawostka !

Krzysiek

Cicho bo się wyda – to samochody pracowników Straży Miejskiej …..

krzysztof

czy wy nieroby miejskiej straży nie macie innych zajęć tylko brać kasę podatników za fotki .po co was utrzymujemy aby pstryk aparatem robić. Jest tyle niedociągnięć ze strony UM im mandaty dajcie – co boicie się narazić urzędasom?

prawda

Gdyby w centrum Gliwic powstał duży porządny parking to w 85% zostałby rozwiązany problem parkowania, gdzie popadnie. Jednak ekipa Frankiewicza tego nie uczyni, bo woli doić za mandaty, które dzielnie Straż Miejska będzie wypisywać.

,,

Ciekawe dlaczego strażnicy pokazują pojedyncze przypadki a szanowna redakcja za nimi, skoro np. na ul. Pod Murami mają aż pięciu od razu: https://www.google.com/maps/@50.2929393,18.6656251,3a,75y,312.62h,80.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVeFlOApRrM7iNWewhcWuxQ!2e0!7i13312!8i6656 ?

gmG

Daszyńskiego152 obok poczty jedno wielkie błotniste klepisko mimo tego że po drugiej stronie parking przed sklepem, 258 przejeżdżające przez chodnik już dziurę wykopały na trawniku… “Chamstwu należy się przeciwstawiać z całom siłom i stanowczością – wężykiem podkreślić. Niestety tacy jesteśmy

bzik

Ale broń Panie Bucku nie zostawcie aby w aucie jakiejś Marzanny, bo odholowanie i karne złomowanie macie jak w banku! SM CZUWA!!!

Steed

A może SM zrobiła by zimową galerie – Mistrzowie spalana w piecach?? Hmm tylko czy znalazło by się chodź jedno zdjęcie? SM musiała by się jechać pół Gliwic żeby wystawić pouczenie lub marny mandat – wątpie.

Krzysztof

Ten debilizm i chamstwo nie ma końca, bo mandaty są za niskie, a strażników tępiących takie zachowania jest za mało.

ja234

Bezmyślność, głupota.Byle tylko postawić swoje kochane auteczko jak najbliżej chałupy.Żeby widzieć swoje auteczko z okna.Do tego mania posiadania i wjeżdżania wszędzie swoim kochanym złomem.
Tylko mandaty po 10 tys i punkty karne plus odholowanie auteczek może wytresować kierujących.