Kolejny tor rowerowy “pumptrack” powstanie w dzielnicy Sośnica. Zdecydowali mieszkańcy

MZUK ogłosił przetarg, w którym poszukuje wykonawcy dla zlecenia Zagospodarowanie terenu przy ul. Dzionkarzy w Gliwicach w systemie zaprojektuj i wybuduj – Budowa toru rowerowego typu “pumptrack”.

Zadanie będzie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego na 2020 rok. W puli finansowej przeznaczono na to 250 tys. zł.

Jeśli zamówienie publiczne doprowadzi do wyłonienia wykonawcy, będzie on miał czas do 30 września na realizację prac projektowych i budowlanych. Na działce w pobliżu krytej pływalni Neptun powstanie tor rowerowy z asfaltową nawierzchnią, na którego terenie znajdzie się stojak rowerowy, ławka i kosz na śmieci.


(nmm)/MZUK
fot. arch. 24gliwice.pl/ŁG

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Gliwiczanin

Niech zgadnę wykonawcą zostanie pruim

Laszlo_egesz

Pofalowany i pozapadany asfalt to ich znak rozpoznawczy, w sam raz na pumptrack.

Jan

Susza jest już naszą normą, a ci asfaltują zieleńce, a MZUK po wycięciu drzew dających cień rutynowo goli wszystkie skwery na zapałkę. Jednocześnie władze upierają się przy budowie polderów i betonowego zlewu na deszczówkę, którą spuści w ziemię. Puk, puk w głowę, jest tam kto?

ja

powiedziałem ci przyjezdni na krótką chwilę nie mają prawa decydować i obrażać Nas prawdziwych gliwiczan ja ci nie odpuszczę za tych cebulaków post-celownik

Jan

Cebulak na pewno nie wie, że niejednemu psu na imię Burek. :)))

ja

obraziłeś Nas prawdziwych gliwiczan teraz nie wiesz jak z tego wybrnąć to wymyślasz cuda niewidy i myślisz że damy się na to nabrać jak byś był taki inteligentny to byś przynajmniej zmienił ton wypowiedzi i powtarzam ci raz jeszcze przyjezdni na krótką chwilę nie mają prawa decydować i obrażać Nas prawdziwych gliwiczan post- celownik

Obserwujący

Chciałbym żeby urzędasy ogłosiły akcję sadzenia drzew.Więcej drzew mniej auteczek.

Imiu

a mogli wybrać malowanie Krzyża lub Kapliczki za te same pieniądze…trudny wybór.

loko

Jeszcze trochę a Sośnica będzie ładniejsza od rynku.