Koncert charytatywny fundacji „Nadzieja Dzieci” w kinie Amok. Zysk trafi na leczenie 6-letniego Tomka

Fundacja „Nadzieja Dzieci” została założona w 1999 r. Celem fundacji jest niesienie pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym pokrzywdzonym przez los, oraz przygotowanie do aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych.

Każdego roku fundacja organizuje imprezy charytatywne, podczas których zbierane są datki dla potrzebujących dzieci z okolic Gliwic oraz Zabrza.

Imprezy które odbyły się w roku 2022 to:

• Bal charytatywny
• Dzień dziecka
• Piknik charytatywny

4 grudnia o godzinie 16:00 zaplanowany jest XIX Koncert Charytatywny w kinie „Amok” w Gliwicach. – Tego dnia wspominać będziemy osiągnięcia fundacji w roku 2022 oraz przedstawimy wyróżnionych przedsiębiorców, którzy wspierają każdą naszą inicjatywę od wielu lat – informują organizatorzy. Rezerwacji biletów można dokonać pod numerem 782-163-026.

Koncert poprowadzą lokalni artyści: Wilu Stand-up oraz Olo Stand-up, którzy swoim poczuciem humoru rozbawią do łez publikę. Gościem wieczoru jest jedyny i niezastąpiony kabaret „Czesuaf”.

Zysk z koncertu zostanie przeznaczony na 6-letniego Tomka Kocębe, który choruje na padaczkę lekooporną. W Polsce zostały wykorzystane wszystkie możliwe szanse na leczenie, niestety bez pozytywnych rezultatów. Rodzice Tomka nawiązali kontakt z niemiecką kliniką w Bielefeld, która podejmie się ponownego zdiagnozowania choroby i wprowadzenie leczenia Tomusia.

Koszt 10 dniowego pobytu to 350 tys. zł.

materiał partnera