Koncert Margaret już w sobotę w Forum. Nie zabraknie największych hitów

Coraz bliżej do kolejnego wydarzenia koncertowego w Gliwicach. 19 listopada o godz. 18:00 w C.H. Forum wystąpi Margaret!

Margaret podbiła świat utworem ?Thank You Very Much?, kolejnymi singlami mającymi milionowe odsłony na You Tube były ?Tell Me How Are Ya? oraz ?Wasted? a utwór ?Start a Fire? był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn.
Ogromną popularnością cieszy się utwór ?Heartbeat? mający na YouTube 26 mln wyświetleń.

W listopadzie 2015 do sklepów trafiła jazzowa płyta artystki nagrana wraz z kanadyjczykiem Mattem Duskiem.
Wielkim hitem okazał się także utwór ?Cool Me Down? który podbił listy przebojów także w Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytani, Danii i Norwegii.

Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój: ?Elephant?. Wszystkie, mamy nadzieję, usłyszycie podczas występu Margaret w CH FORUM.

Margaret jest laureatką wielu nagród: Super Artysta Bez Granic KFPP Opole 2014, ESKA Music Awards w kategorii Najlepsze Video, Kobieta Roku Glamour 2014, Fashion Icon Glamour 2015, ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepsza Artystka, ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci, MTV Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Polski Artysta.
Margaret podbija także internet. Na Facebooku oraz Instagramie ma po kilkaset tysięcy fanów.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ja234
ja234

No i fajnie. Koncert z rozmachem. Tak ma być.

Ampuła
Ampuła

Banał obskurnego centrum handlowe to nie jest oprawa godna takiej Glamour Fashion Icon Artist.
Czy w Ruinach nie było akurat wolnego terminu? Występ w scenerii stalaktytów ze szczurzych kup i stalagmitów nietoperzowego guana mógłby zarazem olśnić i zamroczyć grubem miliony odsłaniaczy z YT.

Miruś
Miruś

…a co to za jedna??…

rrolch
rrolch

Muzyka z gatunku łatwych i estetycznie podanych. Ciekawe ile z jej radosnej twórczości przetrwa następne 20 lat, a ile utonie w morzu podobnych.

beton
beton

To ta z reklamy sklepów z butami …