Kotociaki na Dzień Matki i Dzień Dziecka w Parku Handlowym Arena

Jedni z ulubionych bohaterów naszych najmłodszych – urocze Kotociaki wpadają do Parku Handlowego Arena! Zapraszamy wszystkie dzieci! Będzie można się z nimi sfotografować, przybić piątkę oraz wziąć udział w fascynujących zabawach! Czekamy w sobotę 25 maja!

 
Kotociaki to kreskówka o przesympatycznej i pełnej energii rodzinie kotów. Są zawsze gotowe do działania i z wrodzoną ciekawością odkrywają świat! Seria podbiła już serca dzieci w 148 krajach świata. W Polsce przygody kociej drużyny należą do pierwszej piątki najchętniej oglądanych bajek!

Już w najbliższą sobotę – 25 maja w godz. 12.00 – 18.00 w Parku Handlowym Arena będzie się można spotkać z Kotociakami na żywo.

To nie lada gratka dla wszystkich miłośników kotów oraz tych, którzy bardzo chcą poznać koci świat. Każdy uczestnik będzie miał okazję do bezpośredniego kontaktu, pogłaskania i zabawy z bajkowym przyjacielem. Nie zabraknie również okazji do zdjęć.

Podczas spotkania na dzieci czeka wiele niespodzianek. Zaprosimy do rozwiązywania kocich łamigłówek i spróbowania swoich sił w kreatywnych warsztatach tworzenia dzieł plastycznych różnymi technikami. Nie zapomnieliśmy też o konkursach z kotociakowymi nagrodami! A chcąc upodobnić się do swoich bohaterów – dzieci będą mogły skorzystać z punktu malowania buziek! Ale to nie wszystko! Spotkanie ma również cel edukacyjny. Zabawy, konkursy i interaktywne elementy pozwolą najmłodszym na bliższe zrozumienie świata kotów oraz rozwijanie empatii i odpowiedzialności wobec zwierząt.

A skoro o kotach mowa – nie może zabraknąć gliwickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami! Równolegle do spotkania z Kotociakami odbędzie się kolejna akcja adopcyjna kotów, które aktualnie przebywają pod opieką TOZu. Każda nasza akcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a kociaki znajdują kochające rodziny i pełne ciepła domy! Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Jak zwykle będziecie mieli możliwość porozmawiać z wolontariuszami TOZ o kotkach szukających domów czy przebiegu procesu adopcyjnego, a także zadać wszelkie pytania. Będzie również możliwość finansowego wsparcia małych i większych podopiecznych z TOZ Gliwice.

Wstęp wolny! Warto też śledzić profil Parku Handlowego Arena na Facebooku, gdzie pojawiać się będą konkursy z nagrodami z kreskówki.

Materiał partnera. Publikacja Arena Gliwice