Kradzież w piekarni. „Mężczyźni są ubrani w charakterystyczne ubrania”

Dwóch mężczyzn wchodzi do pomieszczeń piekarni od strony zaplecza. Włamują się do metalowej szafy i zabierają kasetkę z pieniędzmi. Straty to około 5 tys. zł. Prowadzący śledztwo zdecydowali się na publikację wizerunku podejrzanych.

 
Do przestępstwa doszło w zakładzie piekarniczym w Wielowsi, przy ulicy Głównej 43. Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Pyskowicach (RSD 12/24).

W ramach dochodzenia zostały zabezpieczone zdjęcia z monitoringu obiektowego, na których widać sprawców. Mężczyźni są ubrani w charakterystyczne ubrania, co może pomóc w ich identyfikacji lub nasunąć podejrzenia co do ich tożsamości – przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Prowadzący sprawę aspirant Tomasz Głowacki, apeluje do osób, które mogą mieć podejrzenia co do tożsamości sprawców, o kontakt.

Informacje (lub tylko przypuszczenia) można przekazywać pod numerem 47 8590 559 lub całodobowo – 478590550, można też kontaktować się drogą mailową na adres: tomasz.glowacki@gliwice.ka.policja.gov.pl. Policja zapewnia pełną anonimowość. Żadna z informujących osób nie będzie dopytywana ani w inny sposób niepokojona, a każda przekazana wskazówka zostanie dokładnie zweryfikowana.

Informacje można również przekazać za pośrednictwem skrzynki „Powiadom nas”.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

7 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze