Kradzież w sklepie RTV EURO AGD. Policja opublikowała wizerunek podejrzanego mężczyzny

AKTUALIZACJA: Do policji wpłynęły informacje, które pozwoliły ustalić dane podejrzanego – to 50-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju.

Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowany został przez sklepowy monitoring, jest podejrzewany o kradzież smartwatcha wartego ponad tysiąc złotych w sklepie RTV EURO AGD w Gliwicach. Można pomóc śledczym przekazując informacje na temat widocznego na zdjęciu mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 27 lutego, postępowanie w tej sprawie prowadzi V komisariat policji. Skradziony sprzęt to smartwatch marki HUAWEI o wartości 1029 zł. W toku dochodzenia zabezpieczono fotografię sprawcy.

W sprawie prowadzone jest dochodzenie. Wykonane w sprawie czynności dochodzeniowe nie doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzny. Zaistniała więc konieczność zwrócenia się do internautów, którzy, być może, rozpoznają tę osobę

– przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę aspiranta sztabowego Jana Wójcika tel. 478590365, e-mail: jan.wojcik@gliwice.ka.policja.gov.pl. Telefon całodobowy do dyżurnego V Komisariatu: 47 859 0350.

Można skorzystać także z anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas. Informacje można przekazywać anonimowo. Policja zapewnia, że osoby informujące nie będą wzywane ani w żaden sposób niepokojone.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice