Kradzieże perfum w drogeriach. Policja publikuje zdjęcia i szuka osób, które rozpoznają podejrzanych

Widoczni na zdjęciach z monitoringu mężczyźni podejrzani są o kradzieże. Przestępstwa miały miejsce w sklepach drogeryjnych w marcu i kwietniu br. Śledczy dążą do ustalenia ich tożsamości i proszą o pomoc internautów.

W każdym przypadku skradziono perfumy o wartości prawie 1000 złotych.

W sytuacji rozpoznania osób ze zdjęcia, na którym widoczni są dwaj mężczyźni, policja prosi o kontakt z prowadzącym sprawę st. asp. Rafałem Chmielewskim z V komisariatu, tel. 478590379, e-mail: rafal.chmielewski@gliwice.ka.policja.gov.pl.


Osoby rozpoznające lub tylko podejrzewające, kogo przedstawia zdjęcie, na którym jest tylko jeden sprawca, proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Gliwicach, tel. 47 8590200, e-mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl.

W obydwu przypadkach można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej — Kliknij TU. Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
treya50

Dlaczego ten perfumerie w Galeriach nie zainwestują w dobrej jakości monitoring oraz przede wszystkim ochroniarzy z prawdziwego zdarzenia.

to ma

Bo ukradziony flakonik jest o wiele tańszy od dobrej jakości monitoringu, myślisz jeszcze trybem komunistycznym kontroli wszystkiego a potrzebny jest duch przedsiębiorczości i ekonomii.

Hans

Zainstalowanie dobrej klasy monitoringu z 3 kamerami IP wysokiej rozdzielczosci w newralgicznych miejscach to wydatek ok 5 tys PLN (przez profesjonalną firmę). To koszt 10 flakonikow dobrej marki perfum. Nie wiem czy sledzisz ten portal, ale to nie jest pierwszy wpis o kradzieżach w drogeriach (byc moze nawet i w tej samej). Z artykulu takze nie wynika ile było kradzieży i ile flakoników podwędzono Nie zgodzę się z Tobą – taki monitoring zwróciłby się w moment sądząc po ilościach kradzieży.

to ma

Jednak to nie ty prowadzisz tę perfumerię a tylko jej właściciel i lepiej od ciebie wie co mu się bardziej opłaca.

Hans

To jak mu się opłacają kradzieże – niech nie zgłasza w ogóle na policję. Albo niech najlepiej rozdaje za darmochę jako próbki. Po co ten płacz i te foty Sebixów w necie skoro tak bardzo mu się to opłaca?

Laszlo_egesz

Pewnie jest ubezpieczony, a w ramach umowy franczyzowej nie opłaca mu się inwestować ze swoich.

Jaro

Ja rozpoznaje tylko maseczke bo mam podobną…..buuuhaha

karibu

Suweren szykuje się na majówkę.

Zerniki

Poupier…… lapska do roboty A nie po cudze wyciągać

Informacja Turystyczna

Masz na myśli tych drobnych występujących w TV przemysłowej czy tych grubych występujących w TV publicznej?

Obserwując

Jak ktoś chce rozpoznać suwerena to rozpozna.
Suweren zrobił się bezczelny,bez żenady kradnie pod okiem kamer.
Do pierdla z nimi na 10 lat plus 200 tys mandatu.

Informacja Turystyczna

Nie taniej zabrać rączki?

Talmud

Lepiej kraść niż tyrać na strefie za najniższą krajową na trzy zmiany.

Hans

A w jakiej to firmie na strefie tyrasz za najnisza krajowa? Podaj przyklad bo nie slyszalem. No chyba ze zatrudnili cie poprzez firme podwykonawcza – zaklad pracy chronionej – do zmywania kibli i kantyn.