Kto pierwszy, ten lepszy – w poniedziałek rozpoczną się zapisy. Czy będzie to przyjaźń już na całe życie?

Biegi na 6 łap, organizowane przez Schronisko dla Zwierząt, to okazja do zapoznania się z czworonogami, które oczekują na nowy dom w gliwickim przytulisku. To też możliwość przyjemnego spędzenia sobotniego przedpołudnia na świeżym powietrzu. Kolejna okazja ku temu będzie 25 maja.

 
Psiaki czekać będą w Schronisku przy ul. Wschodniej 56 od godziny 10:00 do 12:00. Podczas spaceru warto zaopatrzyć się w dobry humor, wygodne buty, mile widziane są także smaczki dla czworonogów. Pamiętać należy o zapisach internetowych na to wydarzenie.

Formularz internetowy zostanie udostępniony w poniedziałek (20 maja) o godzinie 12:00 – warto śledzić media społecznościowe MZUK i stronę internetową Zarządu.

Po zapisach, w przeciągu kilku dni skontaktujemy się z osobami, które wezmą udział w biegu. Ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Na bieg mogą zapisać się tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, psy będą wydawane po okazaniu dokumentu tożsamości – informuje MZUK.

Poświęć odrobinę swojego czasu i zabierz czworonoga na spacer. Kto wie, może początkowa znajomość przerodzi się w adopcję? Jedno jest pewne – PSYjaciele ze Schroniska czekają – dodaje Zarząd.

(żms)/MZUK Gliwice
fot. zdjęcie poglądowe

3 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze