Kto w ubiegłym roku… zaparkował najgorzej? Gliwicka Straż Miejska chce wyłonić “Mistrza 2016”

fot. smgliwice

20 mocnych kandydatów, ale tylko trzech zmieści się na podium. O tym, kto zasłużył na miano gliwickiego Mistrza Parkowania 2016 ostatecznie zdecydują internauci.

Comiesięczne edycje galerii najgorzej parkujących kierowców, to już stały element internetowej witryny gliwickiej Straży Miejskiej. Parkowanie na przejściu dla pieszych, w zatoce autobusowej, na środku skrzyżowania – sądząc po zdjęciach, fantazja kierowców sięga dalej niż można by sie spodziewać.

Tym razem strażnicy postanowili wybrać “najmocniejsze” przypadki z całego roku i w drodze internetowego głosowania, z pomocą internautów wyłonić najgorszą trójkę.

Nie wiadomo czy poza honorowym tytułem, symbolicznym złotym, srebrnym i brązowym mandatem, laureaci mogą liczyć na jakieś dodatkowe nagrody. Może obowiązkowa nalepka na szybę byłaby właściwym bonusem?

Link do głosowania

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
JestemZaAnawetPrzeciw
JestemZaAnawetPrzeciw

Same “miszcze”…

Jacek Pawlicki

9: Za to SM każe? Q***a codziennie tam tak parkują i także wyjeżdżając z Długosza po lewej zawsze stoją dwa samochody i ograniczają widoczność. Lustro trochę pomaga, ale szron, rosa i inne czynniki ograniczają widoczność. SM niech tam bywa 2-3 razy dziennie, to się obłowi, a mieszkańcy będą bezpieczniej wyjeżdżać.

Sylwia Nowak

:D Jak dla mnie to złoto dla 12ki.

Potem rozważałabym między 5, 8, 7 i 10.

A 2 i 16 mnie rozbawiły do łez. :D :D Nikomu krzywdy nie robią i nie przeszkadzają, więc na pudło nie zasłużyły, ale fantazja iście ułańska. :D

Anonim
Anonim

16 – ogranicza widoczność
2 – zastanów się po co to miejsce na rondzie zostało wydzielone, z pewnością nie do parkowania dla “miszczów”

Czasem wystarczy trochę wyobraźni i może się okazać, że w pewnych przypadkach te osoby mogłyby komuś krzywdę zrobić takim parkowaniem…

Gliwiczanka
Gliwiczanka

Świetna inicjatywa!

Rozum
Rozum

Zamiast konkursami “piękności” niech lenie ze Śmieszy Miejskiej zajmą się pieszym patrolowaniem peryferyjnych dzielnic.Oraz zmianą czasu pracy.Czas pracy do godz. 20 to kpina.

xyz
xyz

Szkoda że nie zroniłem zdjęcia SM parkujacej na przejściu dla pieszych (ul.Bednarska) Nie miałem telefonu.Zaparkowali tam aby wypisywać mandaty parkującym pod Domem Chleba.Następnym razem ich dorwę.

Ampuła
Ampuła

Pomysłodawców i tych, którzy marnują czas na tworzenie i obsługę rankingów, wystaw, konkursów WYPIERD… natychmiast z roboty. Później zrobić z ich twarzy i nazwisk kolekcję w gablocie.
Jako formę przestrogi dla nowych strażników.

Dziadek
Dziadek

Zajmowanie się bzdetami….to jest ważne!O tym ,że przetarg na dzierzawcę Hali Gliwice znowu nie dał pozytywnego rezultatu z powodu niewpłynięcia ofert…..cisza!

Ampuła to pisałeś ty ? Brawo ! Na temat i madrze.Tak trzymaj.

Miza
Miza

Nie wierzę. Ampuła nigdy nic mądrego nie napisał.

ja234
ja234

Wlepiać wysokie mandaty i punkty karne. Głupota glajwickich kierowców nie zna granic.

Sęk
Sęk

A co dopiero niektórych piszących234

Michał Marcin Maksymilian

I takie coś mi się podoba !!! Gnebic głupotę !

Egon
Egon

Podoba Ci się, że SM urządzą szopkę ? Odwiedziłem stronę rankingu i w momencie kiedy rzucił mi się w oczy zwrot “- baw się dobrze!” od razu ją zamknąłem. Lubię ciekawe inicjatywy, w pewnym sensie w dzisiejszych czasach trzeba być kreatywnym by trafić do ludzi. Niestety (moim zdaniem) nie tym razem.SM próbuje być zabawna w sytuacji kiedy, sama jest jednym wielkim pośmiewiskiem. Kierowcy z zdjęć z pewnością zostali już ukarani i tyle wystarczy.

ja234
ja234

Ja bym wszystkim tym “miszczom” parkowania wlepił 20 pkt karnych i mandat w wysokości 10 tyś.

Grzegorz Buksa

Sam takich zdjęć mam mnóstwo. Co dziennie widuje takie perełki :-)

Grzegorz Buksa

Jeden z wczoraj :-)