Kto dostanie złoty, srebrny i brązowy mandat? Wybieramy „mistrza parkowania 2018”

Poczuj się jak funkcjonariusz Straży Miejskiej i przydziel fikcyjne punkty karne – zachęcają gliwiccy strażnicy. Udział w wyborze najgorzej zaparkowanego samochodu roku 2018 może wziąć udział każdy. Wystarczy wypełnić internetowy formularz.

– Ponieważ niedawno zamknęliśmy edycję Mistrzów Parkowania za rok 2018, postanowiliśmy jeszcze raz przyjrzeć się naszym zdolnym kierowcom i dodatkowo wyróżnić tych najbardziej utalentowanych. W tym celu proponujemy Państwu 12 naszym zdaniem najbarwniejszych dokonań gliwickich parkujących – uzasadniają akcję strażnicy miejscy w komunikacie na stronie internetowej.

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]To od mieszkańców zależało będzie, kto stanie na niechlubnym, zwycięskim podium.[/perfectpullquote]

Na złotą trójkę można głosować do 15 lutego, przyznając liczbę „punktów karnych” poniżej na najbardziej zasłużonego mistrza. Zdjęcia które uzyskają ich największą liczbę, w nagrodę otrzymają kolejno złoty, srebrny i brązowy mandat.

Głosować można klikając w link.

(żms)/SM Gliwice
fot. arch. SM Gliwice