Mikołajki dla Mikołaja. C-Bool, Clubbase, Patrick May i Andrew Martinez zagrają w Starym Browarze

Gliwicki klub organizuje charytatywną imprezę, z której dochód wspomoże leczenie Mikołaja Jaskółki znanego jako MBrother. Jest to ceniony DJ i producent, szerzej znany z mega hitu “Trebles”.

MBrother walczy z ciężką chorobą, a jedyną szansą jest kosztowne leczenie za granicą. Już 6 grudnia w mikołajki w Klubie Stary Browar w Gliwicach (ul. Piwna 1B) odbędzie się specjalna impreza charytatywna MIKOŁAJKI DLA MIKOŁAJA. Start o godzinie 18:00.

Wystąpią czołowi polscy oraz śląscy DJe i producenci:

C-BOOL, CLUBBASSE (ARCHI & QUASAR), TAITO, BBX, EDY, CARGO, JARED BEAR aka MEESHEK, MARTIN, SHOCK, OZI, MALVI, TWEETER, CHUDY, SLEEPER, QCHERRY, ANDREW MARTINEZ, PATRICK MAY, AJUŚ, MADRAS, BLUEFUNK, MARK SILVERMOON oraz MATT

Wstęp to jedyne 10 zł, a cały dochód ze sprzedaży biletów trafi na zrzutkę “Pomoc dla MBrothera. Leczenie za granicą.” Liczymy na waszą obecność. Poza tym będzie także puszka na barze. Pamiętajcie liczy się czas i każda złotówka! Poniżej informacja z oficjalnej zrzutki “Pomoc dla MBrothera. Leczenie za granicą.”

W kwietniu 2016 roku u Mikołaja zdiagnozowano pierwotnego chłoniaka śródpiersia z dużych komórek B. Pierwsza linia leczenia (chemia R-CHOP) zakończyła się pomyślnie, jednak 1,5 miesiąca później nowotwór powrócił.

Był już bardziej agresywny i nie odpowiadał na żadne leczenie (aktualnie jest po czwartej linii leczenia). Obecnie szansa na wyleczenie jest w lekach niedostępnych w Polsce. Są to checkpint inhibitory, które Mikołaj może dostać w Niemczech lub USA. Ze względu na stan Mikołaja i agresywność nowotworu kwota musi zostać zebrana jak najszybciej. Każda złotówka się liczy. Możliwość zarezerwowania stolików w klubie pod nr. tel. 510 168 891.

Impreza ma utworzone wydarzenie w serwisie facebook.com.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Andrew Martinez
Andrew Martinez

Gorąco zapraszam w imieniu wszystkich DJ-ów i organizatorów, a redakcji dziękuję za opublikowanie informacji. Impreza jak sama nazwa wskazuje mikołajkowa (czyli kiedy jak nie 6 grudnia). Zapraszamy do wsparcia naszego wydarzenia i odwiedzin choćby na chwilkę.

Chór wujów
Chór wujów

Fajna impreza ale powinna być w piątek