Najlepsi tenisiści zjadą do Gliwic. Ruszają Mistrzostwa Polski

W dniach 13-20 czerwca br. na terenie kortów tenisowych w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się 89 Mistrzostwa Polski w Tenisie ? FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2015.

Jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez tenisowych w Polsce wyłaniająca Mistrzów Polski. Turniej organizowany przez Fundację Radan oraz Miasto Gliwice odbędzie się już po raz piąty.

Utalentowanych zawodników notowanych w rankingach WTA oraz ATP, przyciąga do Gliwic nie tylko pula nagród, która w tym roku jest najwyższa w historii Mistrzostw Polski tj.: 60 tyś. złotych, ale również profesjonalna organizacja, wspaniała atmosfera oraz sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, która dostarcza zgromadzonej publiczności wielu emocji.


Na przestrzeni ośmiu dni trwania imprezy rozegrane zostaną mecze kobiet i mężczyzn w grze pojedynczej i podwójnej oraz w grze mieszanej. Podczas trwania całego turnieju korty odwiedza około 1 tyś widzów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród dzieci i młodzieży, kto wie może przyszłych Mistrzów Polski.
Poza turniejem głównym organizatorzy przewidzieli wiele imprez towarzyszących. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności będą mieli dziennikarze oraz dzieci w specjalnie dla nich dedykowanych turniejach. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja deblowa zorganizowana dla gości Mistrzostw.

Szczegóły na stronach:
www.mistrzostwapolskitenis.pl
www.facebook.com/Fundacja.Radan
www.fundacjaradan.org