Nie zaktualizujesz wniosku, usuną Cię z listy. ZGM odświeża rejestr chętnych na mieszkanie do remontu


ZGM przekazał, że prowadzona jest aktualizacja wniosków osób, ubiegających się o wynajęcie mieszkania zakwalifikowanego do remontu. Osoby, które nie chcą zostać skreślone z rejestru, muszą do 29 lutego złożyć stosowny druk.

Wzywa się wszystkie osoby, które ubiegają się o wynajęcie mieszkania do remontu (dotyczy osób, które złożyły wnioski do 31 grudnia 2005 r.), do dokonania obowiązku aktualizacyjnego, potwierdzającego chęć dalszego ubiegania się o wynajęcie mieszkania zakwalifikowanego do remontu – czytamy w komunikacie zamieszczonym w biuletynie informacji publicznej Urzędu Miejskiego.

Druki oświadczeń aktualizacyjnych dostępne są w Biurze Podawczym — parter Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, plac Inwalidów Wojennych 12, w Dziale Lokali Komunalnych Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, a także na stronie internetowej ZGM – www.zgm-gliwice.pl.


Wypełnione i podpisane oświadczenie należy złożyć w Biurze Podawczym Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Gliwicach z siedzibą przy placu Inwalidów Wojennych 12 lub przesłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego).

Uwaga: Osoby, które nie zaktualizują złożonego wniosku, zostaną wykreślone z rejestru.

(żms)/BIP UM Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
krzysztof

do roboty urzędasy – wszystko wam pod nos dać a wy klepniecie ważną pieczęć. NIEMOTY JESTEŚCIE 15 lat bez aktualizacji BRAWO

niemota

Racja, powinni co roku ścigać suwerena aby się uaktualniał po przez składanie nowego podania, albo nawet co miesiąc.

Imiu

nie mają żadnej odpowiedzialności jak we wszystkich Państwowkach to i wisi Im TO.

:)

krzysztof, twoi koledzy mają pragnienie, żeby Miasto odkupiło wieżę ciśnień i aż po dach wypełniło ją milionami złotych z miejskiego budżetu, żeby mogli sobie posiedzieć w jej cieniu i zrobić z 10 zdjęć na fejsa na zmarnowanej działce budowlanej w centrum miasta. Do boju, krzysztof, “dość grabienia Gliwic i mieszkańców”!

Andrzej

Bravo GLIWICE!! TYLKO 12LAT CZEKAM NA MIESZKANIE DO REMONTU W NORMALNEJ LOKALIZAJI I PRZY NORMALNYM METRAŻU DLA CALEJ RODZINY!!! BRAWO PEZYSZLOSC JEST TU!!! DALEJ EGZYSTUJEMY CZEKAJAC…

pustostan

Mieszkanie w normalnej lokalizacji i przy normalnym metrażu dla całej rodziny to ostatni raz w Gliwicach załatwił sobie były działacz związkowy i były pan wojewoda Marek Kempski z AWS-u po czym po aferze korupcyjnej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim podał się do dymisji. Za zasługi dla kraju został następnie jednomyślnie i zgodnie odznaczony kolejno przez panów prezydentów Komorowskiego i następnie Dudę. Tak więc co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Dla takich jak ty, to tylko mocne stąpanie po deweloperskim gruncie, drakoński ziemski kredyt w twardej walucie szwajcarskiego franka i wiara w mieszkanie+ w życiu wiecznym.

Obserwujący

Niepoważni są ci urzędasy.Po tylu latach życzą sobie “aktualizacji” wniosków.
Większość z tych starających się o norę do remontu, pewnie już wyjechała z tego śmiesznego miasteczka gdzie indziej albo za granicę.Tudzież wzięli kredyt.I “aktualizację” mają w nosie.
Nic dziwnego, przecież wsteczny tu jest.

Alina

To co robiliscie przez te 15 lat????
Ci ludzie jak zlowyli wnioski w tamtym okresie majac 18 lat + – 3 to obecnie maja 33 lata to raczej kazdy madry albo by wzial na kredyt albo wynajmowal a nie czekal az szanowni urzednicy dadza mu do remontu na”stare lata” do roboty sie wezcie zamiast glupie pisma stosowac i ustawy bo wstyd zeby mieszkan nie bylo w miescie ktore promuje sie haslem ” przyszlosc jest TU” czyli gdzie w czarnej du…?

Doczekalem

Osiolki aktualizacja jest co roku

pustostan

Jakie mieszkania do remontu, kto by chciał mieszkać w poniemieckiej ruderze, zwłaszcza kiedy córuchna pana prezydenta Dudy po przez swoją właśnie, kilka dni temu emigrację do Wlk. Brytanii wskazała młodym suwerenom jedynie słuszny kierunek samorozwoju i drogi życiowej, więc ta garstka która pozostanie, swobodnie zmieści się w sukcesie programu mieszkanie+ a nadmiarem mieszkań można, trzeba i należy obdarować nachodźców, dryfterów z Afryki aby solidnie i bez miękkiej gry wstępnej popracowali na rządowym programem zapaść demograficzna+ a oni to potrafią i na dodatek mają do tego celu odpowiedniego rozmiaru narzędzia. P.S. Jak to ukochane dziecko potrafi podbudować ukochanego rodzica w czasie… Czytaj więcej »

Ampuła

Zaraz przepchną kluczową zmianę na rynku medycznym. Zamiast łożyć na nowoczesne kształcenie młodych Polaków na uczelniach w Polsce, jako lekarzy dla przyszłych milionów schorowanych seniorów, PiSocjalizm bezkrytycznie zluzuje kryteria podjęcia w Polsce pracy przez Ujgurów, Azerów, Uzbeków, Białorusinów, Kazachów, Tadżyków, Filipińczyków, Nepalczyków, Baszkirów, Beduinów, Kirgizów, Mongołów, Tuwińców, Czuwaszy, Inuitów, Pasztunów, Czukczów, Ewenków i UPAińców.
Był obowiązek tzw. nostryfikacji dyplomu ukończenia nauk medycznych, będzie komisyjny pokaz:
– gry na bębnie rytualnym
– posiadania zestawu woreczków z miksturami
– noża do krojenia ludzkiego ciała.

Onomatopeja

Są jeszcze jacyś ludzie, który bawią się w takie listy…? Przez te kilkanaście lat każdy normalny człowiek jest w stanie odłożyć na zakup mieszkania. A jak nie to chociaż na większość, a reszta kredyt i do przodu.

Beta

Jak cię stać to sobie kup

Beta

Gliwice to najgorsze miasto żeby dostać mieszkanie