Niepotrzebnym rzeczom można dać szansę na drugie życie. Ustawienie stoiska kosztuje tylko złotówkę

Przed nami kolejna wyprzedaż garażowa. Masz rzeczy, które już nie są ci potrzebne? Przyjdź w niedzielę 19 czerwca na plac Krakowski i urządź swoje stoisko.

 
Wiele rzeczy, które Ciebie już nie cieszą mogą się przydać komuś innemu, kto chętnie je kupi.

Wyprzedaż to świetna okazja, by znaleźć unikatowe przedmioty, ale też przejrzeć szafy i pozbyć się rzeczy, których już nie używamy. Warto wystawić swoje stoisko – opłata wynosi tylko 1 zł. Wydarzenie organizowane przez Radę Dzielnicy Śródmieście potrwa od godziny 8:00 do 13:00.

Wyprzedaże organizowane będą aż do października. Kolejne terminy to:

  • 17 lipca,
  • 21 sierpnia,
  • 18 września,
  • 16 października.

(żms)/UM(mf)
fot. arch. 24gliwice.pl

5 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
View all comments
DD
16/06/2022 15:36

Takie wyprzedaże powinny organizować zarządy dzielnic, z uprzednim powiadomieniem Gliwiczan np. w BIP. Kto szuka okazji chętnie odwiedzi sąsiednią dzielnicę a nie na placu krakowskim w deszcz czy upał stać i czekać na oglądających czy kupujących. Poza tym sprzedaż garażowa oznacza, że takowa odbywa się przed własną posesją, albo wewnątrz przed wyjściem z niej a wystawione rzeczy umieszcza się w bezpiecznym miejscu aby ruch pieszych był bezpieczny. Taki sprzedający w każdej chwili może zwinąć żagle bo ma za plecami własne schronienie. Oczywiście ktoś kompletnie nie rozumie znaczenia sprzedaży garażowej bo skopiował to z innego kraju i oczywiście popełnił głupi bezmyślny… Czytaj więcej »

Risus
16/06/2022 19:59
W odpowiedzi na  DD

Przykrym jest, że wydarzenie cieszące się tak dużą popularnością, jest w ten sposób krytykowane. Rozumiem, że autor jest mocno zaangażowany społecznie, działa na rzecz mieszkańców swojej dzielnicy, chętnie pomaga w inicjatywach lokalnych oraz korzysta z projektów realizowany przez Rady Dzielnic miasta Gliwice. cyt: „którzy uważają się za wszystko wiedzących, nad wyraz kreatywnych a w rzeczywistości są płascy jak decha”. Osobiście nie wiem wszystkiego i jeszcze wiele przede mną, jednak wiem jedno, z miękkiego krzesła przy biurku, nie bywając na obecnie prezentowanym wydarzeniu lub innym podobnym najlepiej krytykować i mówić jak zrobić to lepiej. Zachęcam do kontaktu z organizatorem i zaangażowanie… Czytaj więcej »

DD
16/06/2022 21:30
W odpowiedzi na  Risus

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. To uwaga co do tej „popularności wydarzenia” które w niedalekiej przyszłości stanie się bardziej popularne z powodu celowego i metodycznego zubożania całego narodu przez garstkę obłąkanych władzą i kasą. Poza tym męczą mnie proste tematy, których inni nie są w stanie zrozumieć bezpośrednio po przeczytaniu tym bardziej, że tekst jest prosty i faktami uzasadniony. Życzę powodzenia w zdobywaniu wiedzy, ale musisz się pośpieszyć przed wprowadzeniem „Prawdziwy plan globalnej dyktatury naukowej” – Prisonplanet.pl

Antybełkot
16/06/2022 23:44
W odpowiedzi na  DD

A kto ci broni zorganizować to „bą tą pierdą”, o którym piszesz po swojemu w swojej dzielnicy? Zwykłe, prymitywne krytykanctwo z ciebie wyłazi. Otwórz swój własny garaż, wystaw stolik i czekaj z sałatką na sąsiadów, ale wątpię czy będzie im się chciało ruszyć tyłki żeby uskutecznić kontakt z taką zmierzłą d… jak ty. Zostaw tę inicjatywę w spokoju, bo jest całkiem fajna i co najwyraźniej umknęło twojej uwadze, jest dobrowolna. Czytaj nieobowiązkowa.
PS
Mnie z kolei nudzą żałosne próby sprowadzania na tematy polityczne każdej, nawet najbardziej błahej drobnostki. Fobią zalatuje.

Felek
19/06/2022 22:40
W odpowiedzi na  DD

Spojrzałem co to za link,masz nieźle zryty beret jeśli to czytasz,ale nie żałuję cię