Obnażył się w McDonaldzie. Kibice w koszulkach “Szlachta Gliwic” dali popis w stolicy Łotwy (TV)

Co za wstyd! Łotewska policja udostępniła właśnie film, na którym widać jednego z gliwickich kibiców Piasta jak wyjmuje na wierzch… penisa. Dzieje się to miejscu publicznym, w restauracji McDonald’s.

W czwartek niebiesko-czerwoni rozgrywali mecz wyjazdowy z FC Riga w ramach rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. Tamtejsza policja informuje, że na stadionie obyło się bez poważniejszych incydentów. Spokojnie było również przed i po spotkaniu. Ten idealny obraz gliwickich kibiców zepsuła jednak mała grupka “fanów” Piasta.

Około godziny 23:00 funkcjonariusze policji miejskiej w Rydze interweniowali wobec polskiego kibica w restauracji McDonald’s, który się obnażał – wyciągnął na wierzch i dotykał genitalia. Widać to na nagraniu z monitoringu udostępnionym przez tamtejszą jednostkę.

REKLAMA

Reakcja policji była natychmiastowa. Zachowujący się obscenicznie kibic został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Podejrzanego wyprowadzono z lokalu, na co początkowo się zgodził. Po wyjściu na zewnątrz jeden z towarzyszących mu mężczyzn rzucił w stronę policjantów butelkę. Wtedy obaj Polacy zaczęli uciekać, udało się ich jednak szybko schwytać. Kiedy siedzieli zamknięci w policyjnym radiowozie, trzeci z mężczyzn chcąc ich uwolnić, próbował otworzyć drzwi pojazdu.

Ostatecznie uczestnicy tego zdarzenia zostali ukarani mandatami o wysokości 150, 200 i 250 euro.

(żms)
fot. scr. youtube.com

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Szlachecka promocja Miasta?

Oczywiście stowarzyszenie Piastoholicy jest już odświerzone, oczyszczone i godne naśladowania, dlatego Miasto i klub Piast znowu współpracują z najwierniejszymi kibolątkami z wyrokami na karkach noszących puste bańki na dopalacze i promile. Brawo Piast! Brawo Frankiewicz! Promocja miasta jak się patrzy, bo przyszłość mentów jest tu! I jeszcze uwaga na temat gliwickiej straży miejskiej i policji korzystających (podobno) z monitoringu. Na Rynku (i nie tylko tam) często są sytuacje wymagające interwencji. Ale interwencji próżno się spodziewać i nawet kiedy dzwoni się po nich, to nie mają ochoty. Zupełnie odmiennie niż ich koledzy Litwini, ale to być może dlatego, że na Litwie… Czytaj więcej »

tęczowy z rondlem na łbie

Ryga to na Łotwie oszołomie

Cwany gapa

Panie tęczowy z rondlem, chyba nie czytasz, ale w tekście stoi jak byk: “Reakcja litewskiej policji była natychmiastowa.” A jeżeli znasz chociaż trochę historię wzajemnych stosunków, to wiesz, że Łotysze też za Polakami nie przepadają i w ogóle po na wschodniej granicy trudno znaleźć naród, który by Polaków lubił.

Daro

A kto nas lubi

pińset pińset uber alles

Tak, szczególnie nam wypominają pomoc dzięki której mieli 20 lat niepodległości ;-]

:)

Fakt, czy to Litwa, Łotwa, Białoruś, czy Ukraina, wszędzie Polaków “kochają”. Ci sami szlachciecie zaraz bedą honorować jedyną formację kolaborancką – Brygadę Świętokrzyską. Zresztą w sympatycznym towarzystwie – prezydenta, premiera i innych “prawdziwych patriotów”. Każdy, kto widział tych szlachcieciów wie, że to regularny gang przestępczy, a nie klub miłośników piłki nożnej. Ich zachowanie w Rydze to potwierdza. W Chorzowie, Bytomiu, Zabrzu i innych miastach policja i CBŚ rozbija podobne grupy, a w Gliwicach chodzą na wolności.

miasto-porażka

Pamiętam jak gliwicka policja i (nie)strasz miejska odpowiadała na wezwania właścicieli i pracowników lokali na rynku w Gliwicach podczas świętowania przez kiboli mistrzowstwa dla Piasta. Najpierw kazali pozamykać lokale do 18-stej, a kiedy w nocy byli proszeni o interwencję bo kibolstwo piło na umór i demolowało ogródki, to odpowiadali, żeby dzwonić do Łodzi bo wszyscy są na stadionie i na placu Krakowskim.

DD

Czy następnego dnia wszyscy zawiedzeni i poszkodowani taką sytuacją szturmowali UM i radnych?, że porządku nie ma kiedy jest oczekiwany i to za nasze podatki.

Anonim

Jak Ryga jest na Litwie to jest baletnica. Wroc do podstawowki bo Twoja geografia jest godna politowania. Ale w sumie co sie dziwic jak sam masz taka pusta banke jak uczestnicy tego artykulu

:)

Redakcja edytowała zdanie o litewskiej policji, o czym możesz nie wiedzieć, tak jak nic nie wiesz o zasadach interpunkcji, znakach diakrytycznych i ortorgrafii w ogóle. Zapewne “szlachcieć”? :)

Św Mikołaj

Kibole, zacznijcie zbierać na karmę dla kotków. Ocieplicie sobie wizerunek.

Promocja ideologii 50%!

Mam nadzieję, że w żadnej redakcji nie pomylą nazwy Gliwic, gdzie właśnie ujawniono pedofila w sutannie. Będzie jeszcze większa promocja miasta.

Andrzej

Ryga jest stolicą Łotwy, nie Litwy, poza tym w punkt

asdfas

TO MY KIBICE PIASTA ZNANI W WIELU MIASTACH.
K..najpierw frajerzy ztraciliscie swoje flagi teraz zrobiliscie syf na europę. Jesteście zakałą tego klubu. Jak teraz zobacze kogos w koszulce Szlachta Gliwic to będe miał o nim zdanie parówka w ręce z kolegami

seba87

Wielka szlachta a działa na szkodę klubu. Czy stowarzyszenie zrobi zbiórkę między szlachtą na karę jaką dostaniemy za race? Byliście sedesami teraz jesteście siurkami…

piastol

tak zakała klubu jasne ha to że jeden cymbał tak się zachował NIE ZNACZY ZE ZARAZ CAŁA GRUPA MA BYĆ OBRAŻANA I WSADZANA DO JEDNEGO WORKA!! stowarzyszenie odcięło się od tego zachowania i je potepiło!

w pogoni za octem

“kultura” z Gliwic….

Imiu

na zdjęciu zamazali rów, oby i on nie był z Gliwic XD
Kłodnicy nikt nie chce oglądać :-(

Jakkolwiek

“Szlachta Gliwic” – nic dodać nic ująć

Antyfan

A za chwilę pewnie dumnie pobiegnie na jakieś zlot anty LGBT…

Dziadek Rainhold

U nos to pewnie dostołby jeszcze jakiś medal od wielkiego pana ministra obrony za swojo niezłomnom “postawe” i bohaterstwo na wschodniej flance NATO

GGG

Po co w ogóle piszecie o takich pierdołach? jakie znaczenie ma to, że jakiś idiota z Gliwic zrobił coś kretyńskiego? Na szczęście został złapany i zostanie ukarany; Droga Redakcjo, proszę, zajmijcie się lokalnymi tematami, problemami, a nie zajmujcie się szukaniem taniej sensacji

RamPamPam

Przecież ten artykuł jak i poprzedni na temat odpadniecia Piasta z europejskich pucharów napisali wrzucił jakiś redakcyjny fan klubu zza miedzy. Z tego co pamiętam,dostałem odpowiedź od redakcji,że nie będzie więcej wiadomości o spotkaniach Piasta.

Jasio

Psełdo kibice z Gliwic jak zawsze, pokazują swoją głupotę, bo to banda debili i bez mózgów… Wstyd za nich

Bonowentura

“Obnażył się w McDolandzie. Kibice w koszulkach “Szlachta Gliwic” dali popis w stolicy Łotwy (TV)”
Mały byk – poprawcie, obnażył się w McDonaldzie!!
woją drogą to nie obnażył, lecz próbował naciągnąć te marne kilka cm.

Beton

Bonowentura to bardzo skrupulatny poprawiacz. Słusznie wytknął literówkę autorowi artykułu, tylko w wyrazie “Swoją” zapomniał dopisać “S”.

Bonowentura

Beton – jesteś czujny! Dzięki.
Tak to bywa, że “u kogoś kłodę w oku widzi a u siebie źdźbła nie dojrzy” ( czy może odwrotnie to leci). To o mnie.
Stary poprawiacz jestem, to i mi się trafiło.
Bardziej chodziło mi ooo – naciąganie.

Beton

Eee. Chyba nie było co naciągać. Jaki szlachcic, taki atrybut :))

bzik

Szlachta polska to, jak każde dziecko wie, potomkowie Sarmatów . A ci swoją genezę upatrywali w arystokracji starożytnej Grecji. I tu już dedukcja prosta. Każdemu szanującemu się Grekowi Starożytnemu, Starożytna Greczynka służyła li tylko do wyprodukowania młodego Starożytnego Greczątka. W 98% pozostałego czasu panowie hołdowali stosunkom (słowo klucz) z innymi panami – taki był powszechny zwyczaj. Więc naturalnym jest, że ich potomek nie odstaje tajemnicami swej alkowy od praszczurów. Widać pokazywanie kolegom siusiaków to u nich praktyka normalna, właściwa ich naturalnym popędom. Bo w końcu, w myśl przysłowia starożytnych Inków, inspirowanego napisami na murach: “Wszystkie kibole to pe..ły, wciąż h..a… Czytaj więcej »

tamten

Polska szlachta pod koniec istnienia Rzeczypospolitej Obojga Narodów to przede wszystkim: warcholstwo, stawianie własnych interesów ponad dobro państwa, megalomania, egocentryzm, a także awanturnictwo, pijaństwo i obsceniczne zabawy. Niestety przed rozbiorami szlachta zasłynęła głównie w negatywnych aspektach, dlatego “szlachta Gliwic” świetnie się tutaj wpisuje w polską historię. Kto by pomyślał, że tak świetnie odtworzą mentalność owych czasów.

SG4604

To przecież tzw. młodzi patrioci, zdrowa tkanka państwa polskiego, broniąca Polski, rodziny, tzw “wartości” i ch*j wie jeszcze czego. To takim jak oni pedofile w koloratkach wraz z PiSem dziękowali za obrzucanie Marszu Równości w Białymstoku kamieniami, butelkami i odchodami. “Podniesienie” ich “do godności” rycerzy narodu polskiego spowodowało, że to bydło czuje się bezkarne.
Gratulacje.

...

Tak jakby napisać Ritz na śmietniku.

Imiu

Gliwiczanin pokazał tylko swoją głowę a zamazali mu ego XD

Beton

No i to jest promocja miasta Gliwice, na skalę tegoż miasta. Po co wydawać 8,5 miliona na rzecz Pana Tadeusza W. będącego właścicielem spółki zarządzającej halą, skoro mieszkańcy Gliwic robią to za darmo i to jeszcze za granicą.
A tak na poważnie, to powinni zamiast mandatu potraktować gościa prądem, a potem wsadzić w samolot i wyrzucić ze spadochronu nad Donbasem. Niech sobie tam w koszulce z polskim napisem wymachuje fujarą. Jak wróci samodzielnie do Polski, to wtedy można mu nawet mandat anulować.
Mam nadzieję, że w Gliwicach chociaż zakaz stadionowy dostanie.

znawca

Typowy uczestnik marszy LGBT.

sayi baba

…..zajmujący się kamieniowaniem uczestników w myśl starotestamentowej definicji miłosierdzia.

MALY ROZUMEK

Opublikować wizerunek tego szlachcica,

manek

Zakryto twarz i atrybut co skutecznie utrudnia rozpoznanie osobnika. A przecież sam pokazywał do kamery i nikt go nie zmuszał, więc chciał się zareklamować. To pewnie taki pieszczoszek stada, który już wszystkich wychędorzył (i odwrotnie), w celach reklamowych, poszukując innych kolegów wystawił się na listę transferową. Kolejny przejaw braku tolerancji i homofobii. Tym razem w wykonaniu środków masowego przekazu ograniczających swobodny wyraz artystyczny określonego środowiska.

Gracjan Homox

No CHŁOPAKU ZŁOTY!!!! Très bien, très bien! Gratulacje, nareszcie się ujawniłeś… ta brutalna powierzchowność, cudowna sprężystość ruchów ale i delikatność z jaką unosisz paluszek prawej dłoni , obnażając phallus… To subtelne adagio, moc gdy przechodzisz do allegro… napięcie rośnie i już jestem przy grand finale… Ach cudownie!!! Dzięki uprzejmości Redakcji mam już Twoje zdjęcia bez tej terrible cenzury… Dzięki tatusiowi z ambasady łotewskiej mam Twoje namiary… Czekaj na moją wizytę mon cher, mon amour! Schrupię Cię…. Będziesz mój…… Całusy, Twój Gracjan

wert

Urząd płaci zarządcy Hali Podium kasę za reklamę miasta Gliwice w trakcie wydarzeń organizowanych w hali. Czy urzędnicy planują zapłacić również Szlachcie Gliwic za reklamę miasta poza granicami kraju? Dzięki nim będzie o nas głośniej niż dzięki samemu meczowi. A że historia rozegrała się w samej stolicy Łotwy, to nawet mamy szansę pojawić się w łotewskim dzienniku telewizyjnym.

sayi baba

Czy to byli tzw. Piastoholicy? Proszę o przynajmniej jeden argument, świadczący o tym, że to nie jest zwykła patologia.

Piotr

To nie jest zwykła patologia, to zorganizowana grupa przestępcza

DD

No, jeżeli tak, to dać im szanse na wyżycie się we właściwym miejscu np.na Kołymie. Praca przymusowa pod odpowiednim nadzorem dobrze im zrobi.

hehehe

Ciągnie wilka… ups, niedźwiedzia do domu?

Kokolino

Wstyd

babcia

Przepraszam, ale poprawcie te “genialia”, bo jest sugestia że są genialne.

Precz z piastem

Jakie klubiszcze taka szlachta.-obraz nędzy i rozpaczy. Gówniany Klub Sportowy Piast. I na to idzie nasza kasa -tym razem na reklamę Piastohulików na Łotwie. Otóż gliwicka reprezentacja kibicowska zaprezentowała krótki spot o gliwickim klubiszczu-przez parę sekund pokazali najważniejszą cechę rzeczonego klubiszcza-fiutka. Wszyscy chadzający na stadion też tak powinni pokazywać piłkarzynom

Aga

Chyba raczej margines Gliwic… wstyd za takich ludzi!

Sebix

Po prostu stawiamy opur postempującej magdonaldyzacji z kotletem w bułce na czele, conie? Od dzisiaj rusza akcja: “Pokasz polskom parówę w jankeskim makkwaczu”. Za najleprze zdjencie nagroda… bilet na pszyszłoroczny finau ligi miszczów: Piast Gliwice vs Real Madryt. Endżoj!

PhD

Bezzębny plebs Gliwic rodem z odległych zadupi.