Osłony na balkon- cudne propozycje wykończenia letnich aranżacji

Osłony balkonowe rewelacyjnie spisują się o każdej porze roku. Szczególnie doceniane są latem, gdy znaczną część swojego wolnego czasu spędzamy na świeżym powietrzu, w tym na balkonie. Warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, i móc osiągnąć zamierzony efekt aranżacji. Poznajmy doskonałą ofertę z bliska.

 

Osłony na balkony- jaki kolor wybierasz?

Osłony na balkony, które oferuję firma OslonyNaBalkon.pl, są produktami dostępnymi w szerokiej gamie kolorystycznej. Producent doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy, poszczególny balkon, cechuje się własnym stylem i charakterem wykonania. W praktyce oznacza to, że inna kolorystyka będzie do niego idealnie dopasowana. Jeśli Państwa balkony wykonane zostały w duchu stylu klasycznego, najlepszym wyborem będą osłony balkonowe w kolorze beżu, jak również brązu. Idealnie połączą się z drewnianymi elementami wystroju, czy klasycznym oświetleniem. Coraz częściej stawia się na aranżacje wykonane w stylu loftowym, jak również nowoczesnym. W takim przypadku bardzo korzystnym wyborem będą osłony na balkon w kolorze czerni, bądź szarości, które podkreślają surowy charakter przestrzeni otwartych. 

Jeśli balkon stał się miejscem, gdzie postawiliśmy na styl awangardowy, nowoczesny, niezwykle oryginalny, w takim przypadku warto swoją szczególną uwagę poświęcić na osłony w kolorze czerwonym, jak również w odcieniu indygo. Jeśli postawimy na taki wybór, możemy mieć pewność, że osłona na balkon stanie się jednocześnie jego największą ozdobą.

Firma oferuje także produkty w odcieniach butelkowej zieleni. To propozycja bardzo uniwersalna, ponadczasowa, która rewelacyjnie koresponduje z roślinnością.

Osłony na balkony znanej marki różnią się od siebie szarością oraz wysokością. Do naszej dyspozycji oddano produkty o szerokości od 200 cm, aż do 700 cm, i o wysokości od 50 cm, aż do 120 cm. Takie rozwiązanie sprawia, że bez trudu uda nam się odnaleźć model pasujący do posiadanych balustrad. 

Osłony balkonowe- charakterystyka produktów 

Osłona na balkon, którą oferuje firma, jest produktem wykonanym rzemieślniczo. Dzięki temu każdy szczegół i detal jest idealnie dopracowany. Warto także zaznaczyć, że marka dokonuje starannej selekcji surowców, które są niezbędne do przygotowania oferowanych produktów. Materiały cechują się gramaturą 150g/ m3. To dzięki ich zastosowaniu osłony są niezwykle trwałe, odporne na różnego rodzaju odkształcenia, jak również uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, materiał w 98% jest zaciemniający. Takie rozwiązanie sprawia, że nasz balkon staje się naszą oazą prywatności. Osłony chronią nas przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, czy przechodniów. Co więcej, oferowane produkty wykazują niezwykłą odporność na różnego rodzaju odkształcenia, czy nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Mogą pozostać na balustradzie przez cały rok. Nie przebarwiają się, nie tracą intensywności swoich barw, nawet pomimo intensywnych opadów śniegu, gradu, deszczu, wysokich, czy niskich temperatur. Bardzo wielu dotychczasowych użytkowników zwraca uwagę na fakt, że osłony są łatwe do utrzymania w nienagannej czystości, nawet pomimo upływu czasu, czy intensywnej eksploatacji. Wszystko dzięki temu, że materiał, z którego wykonano osłony, nie wchłania zabrudzeń, pozostawiają je na swojej powierzchni.

Dużym atutem oferty jest fakt, że osłony balkonowe są bardzo proste w montażu. Wszystko dzięki temu, że posiadają kółka montażowe w odległości 1- 1,5 cm. Nic więc dziwnego, że osłony na balkon doskonale przylegają do balustrady, sprawiając, że są niezwykle solidne, a co najważniejsze, właściwe napięte, co ma bezpośredni wpływ na ich ostateczną, finalną prezencję. Za dodatkową opłatą można wybrać także produkty z większą ilością otworów montażowych. 

Osłona balkonowa od znanej i lubianej marki OslonyNaBalkon.pl, to produkt, który zadba o wysoki poziom prywatności, jak również piękny wygląd dla całej przestrzeni otwartej Twojego balkonu. Warto postawić na takie rozwiązania, które są wieloletnią inwestycją w wygodę i nowoczesny design.

materiał partnera