Patronaty

KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty

Patronat medialny portalu jest formą promocji wydarzeń, działań i przedsięwzięć o szczególnym, istotnym znaczeniu dla lokalnej społeczności.

Publikacje w ramach patronatu medialnego są objęte znacznym rabatem w porównaniu ze standardowymi, promocyjnymi publikacjami sponsorowanymi.

Koszt patronatu

Pakiet niekomercyjny*: 250,00
Pakiet komercyjny*: 400,00

W ramach pakietu zapewniamy jednokrotną publikację w sekcji POLECAMY tekstu przygotowanego przez Organizatora wydarzenia/przedsięwzięcia oraz jednokrotne zamieszczenie odnośnika do tekstu na Facebooku 24gliwice.

*)Pakiet niekomercyjny skierowany jest wyłącznie do Organizatorów wydarzeń/przedsięwzięć o charakterze niekomercyjnym, bez dofinasowania zewnętrznego, bez płatnego wstępu. Pakiet komercyjny skierowany jest do Organizatorów wydarzeń/przedsięwzięć o charakterze komercyjnym i wydarzeń z dofinansowaniem zewnętrznym (np. unijne, samorządowe).

Specyfikacja techniczna tekstu
– Długość tytułu: 40-85 znaków
– Zalecana długość tekstu: 2000-5000 znaków
– Może zawierać maksymalnie 3 linki
– Musi zawierać min. 1 zdjęcie (maksymalnie 3), (proporcje 16:9, minimalna szerokość 810px). Zdjęcie główne nie może być grafiką/reklamą z dominującymi napisami.

Informacje dodatkowe

W przypadku objęcia patronatem cyklu imprez i konieczności ponawiania publikacji, koszt usługi ustalany jest indywidualne.

W ramach patronatu Organizator zobowiązany jest do zamieszczenia w materiałach promocyjnych (w tym na ulotkach i stronie www) logotypu portalu 24gliwice.


Do podanych cen należy doliczyć VAT 23%. Kopiowanie powyższego opracowania w całości lub we fragmentach jest zabronione.
Oferta jest skierowana wyłącznie do firm/instytucji/podmiotów posługujących się aktywnym NIP. Nie świadczymy usług dla osób prywatnych.


KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty