Publikacje sponsorowane

KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty

Oferujemy możliwość publikacji tekstów na portalu w formie materiału sponsorowanego.

Dobre wyeksponowanie informacji tekstowej lub wideo, połączone z możliwością atrakcyjnego zaprezentowania treści, w wielu przypadkach może być marketingowo skuteczniejsze od tradycyjnych banerów.
Niekwestionowana pozycja lidera wśród portali informacyjnych w Gliwicach gwarantuje dotarcie do maksymalnej liczby lokalnych Czytelników.

Sekcja POLECAMY jest widoczna pod najnowszymi wiadomościami na stronie głównej portalu. Nagłówki wyświetlają się w losowej kolejności.

Ceny netto (bez VAT 23%)

Koszt publikacji gotowego tekstu

W zależności od wybranego wariantu:
330,00 zł za 7 dni promocji na str. głównej w sekcji POLECAMY
520,00 zł za 14 dni promocji na str. głównej w sekcji POLECAMY
230,00 zł bez widoczności na stronie głównej

Powyższe ceny dotyczą publikacji materiału dostarczonego przez Klienta

Specyfikacja techniczna tekstu
– Długość tytułu: 40-85 znaków
– Zalecana długość tekstu: 2000-5000 znaków
– Może zawierać maksymalnie 3 linki dofollow
– Musi zawierać min. 1 zdjęcie (maksymalnie 3), (proporcje 16:9, minimalna szerokość 1140px). Zalecamy, żeby zdjęcie główne nie było grafiką/reklamą z dominującymi napisami.

Zmiana w tekście:
90,00 zł za każdą zmianę w tekstach sponsorowanych starszych niż 1 miesiąc. Zmiana może dotyczyć do 100 słów lub istniejących linków. Zmiana może być wprowadzona wyłącznie na życzenie zleceniodawcy publikacji.

Uwagi dodatkowe
Publikacje sponsorowane domyślnie mają wyłączoną opcję komentowania na portalu. Po wykupionym okresie promocji, materiał jest przenoszony do archiwum i pozostaje dostępny z poziomu wyszukiwarki na czas nieokreślony, nie krótszy niż 3 lata.

Nie publikujemy treści: niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem, treści promujących gry hazardowe, kasyna, zakłady bukmacherskie (również legalne), treści o charakterze erotycznym, kontrowersyjnych obyczajowo. Nie zamieszczamy treści promujących parabanki, chwilówki, kryptowaluty, dopalacze, narkotyki, leki.

Facebook

Oferujemy również możliwość promocji w mediach społecznościowych Facebook 24GLIWICE. Link lub post musi mieć związek z Gliwicami lub działalnością prowadzoną w Gliwicach/najbliższej okolicy.

– podlinkowanie tekstu sponsorowanego z 24gliwice.pl, dopłata = 220 zł
– umieszczenie posta tylko na Facebooku (bez portalu) = 370 zł


Nie oferujemy opracowania tekstów reklamowych.


Do podanych cen należy doliczyć VAT 23%. Kopiowanie powyższego opracowania w całości lub we fragmentach jest zabronione.
Oferta jest skierowana wyłącznie do firm/instytucji/podmiotów posługujących się aktywnym NIP. Nie świadczymy usług dla osób prywatnych.


KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty