Piast publikuje nowy spot reklamowy. “Ważne jest mieć swoją ekipę, tworzyć razem, działać razem”

„Dumni gliwiczanie” – to hasło będzie obecne w życiu Piasta Gliwice przez cały sezon 2017/2018. Niebiesko-Czerwoni przedstawili najnowszy spot promocyjny klubu.

Spora część filmu to odwołanie do historii, związku z Gliwicami, mieszkańcami i miejscami. Po mieście oprowadza były piłkarz Piasta, nadal związany z nim zawodowo.

– Moje Gliwice, mój Piast. Urodziłem się w miejscu szczególnym. Każdego dnia wyjątkowym. Mijam ludzi. Nie znam imion, ale rozpoznaję twarze – mówi bohater spotu, Jarosław Kaszowski.

Niebiesko-Czerwoni występują w Ekstraklasie nieprzerwanie od sezonu 2012/2013 – żaden inny klub z Górnego Śląska nie może pochwalić się takim wynikiem. Przez te pięć sezonów Niebiesko-Czerwoni dwukrotnie wystąpili w eliminacjach do europejskich pucharów, raz zdobyli wicemistrzostwo Polski – a walka o najwyższy stopień toczyła się z Legią Warszawa do ostatniej kolejki. W ciągu pięciu wspomnianych sezonów drużyna z Okrzei dwukrotnie miała w swoich szeregach króla strzelców Ekstraklasy.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Duda Gmyracz
Duda Gmyracz

Uważam ,że zaprezentowany spot jest spotem bardzo złym w swojej wymowie.Jest przykładem spartolonej niefachowej roboty.Błędem jest ” zbliżanie ” się w materiale filmowym do jednego kręgu mieszkańców.W ten to sposób zawężamy odbiorców przekazu świadomie bądź nie przedstawiając “tych gorszych” jako adresatów przekazu.Tych gorszych z odrapanych kamienic .Pobazgranych ścian.Pijanej wodeczki (???) z kubeczka na gliwickim rynku.Kiepsko panie reżyserze kiepsko.Kiepsko panowie promotorzy klubu.

Joe
Joe

Bylbym dumny, ze w miescie jest druzyna z ekstraklasy, gdyby klub zarabial na siebie. Udostepnilbym film na pejsbuku, poszedl na mecz, itd… A tak, zoladkuje sie tylko, ze to wszystko za moje piniondze.

HA HA HA
HA HA HA

Piękna manipulacja dla tłuków.Od sezony 2012/2013 Piast nieprzerwanie występuje w Ekstraklasie.I oczywista oczywistość….Żaden inny klub z Górnego Śląska nie może się poszczycić takim bilansem.Było wspomnieć ,że dostaliśmy się w 2012 roku do wymienionej Ekstraklasy dzięki decyzji przy zielonym stoliku.To też osobliwy sukces.

Shteef
Shteef

A jakież to decyzje, geniuszu klawiatury zapadły w 2012 roku

HA HA HA
HA HA HA

Amnezja ? Sięgnij do archiwum Piereszej Ligi.Które miejsce zajął Piast ? Ile zespołów regulaminowo uzyskuje awans ? Ilu zespołom nie udzielono licencji ? Kto przy zielonym stoliku dzięki temu awansował ?

Bartek
Bartek

Chyba chodzi Ci o 2008 r….

Matka ! Jest jedna.
Matka ! Jest jedna.

Zobacz dziecko tak wygląda ikona .Tak wygląda dyrektor klubu Piast ds.ważnych klientów.Ucz się dziecko.W przeciwnym razie…….tak skończysz.

Morda ona moja
Morda ona moja

Brakuje mi w tym spocie Zdzisława Kręciny

Analityk
Analityk

Spot zły.Spot kiepski.Spot smutny,depresyjny,żałobny.Temat rozwinę po wystąpieniu Andrzeja Dudy.

Analityk
Analityk
*****.A teraz o spocie.Na piłce się nie znam ale tu nie o piłce będzie mój komentarz lecz o dziele filmowców i pijarowców klubu Piast Gliwice. Zapytam ich .Co to jest ? “PIASTA PAMIĘCI RAPSOD ŻAŁOBNY” Spot cmentarny.A może swoista kuracja wpychajaca widza ,potencjalnego nowego kibica w depresję ? Gdzie tu DUMA GLIWIC ? Ja jej ani przez ułamek sekundy nie dostrzegłem.Ani dumy ani nawiązania do niej.Jak wspomniałem na piłce się nie znam ,więc pozwólcie Państwo,że będę się posiłkował archiwalnymi materiałami redakcyjnymi.Co bym pokazał ja w spocie DUMA GLIWIC ? Ano pokazałbym pełny stadion z dnia jego otwarcia.Pokazałbym medale na piersiach… Czytaj więcej »
CHÓR WÓJÓW
CHÓR WÓJÓW

Spot ponury, nie porywa, pokazuje jakieś grafy, pomazane mury. Brak w nim energii, poweru. Nie zawarto w nim sukcesów piasta, miasta. Ciekawe ile za niego dali i dlaczego Kaszowski jest jego twarzą. Może lepszy byłby Murawski, choć mówi się, że odchodzi. Badia kontuzjowany, prezesów ciągle się zmienia. A gdzie Kręcina?

Laura
Laura

Ktos kto zadaje pytanie dlaczego Kaszowski to powinien usiąść i zapoznać się trochę z historią klubu !

Prokurator wrocławski
Prokurator wrocławski

Zapoznałem się.Jarosław Kaszowski (ikona) kapitan klubu piłkarskiego Piast Gliwice z okresu korupcyjnego.Niczego nie sugeruje.Kaszowski był tylko kapitanem.

Druga strona lustra
Druga strona lustra
Pani Lauro ! Z historią klubu czy życiem i działalnością Kaszowskiego zwanego ikoną ? W sięgającej od 1945 roku historii klubu jest on nikim.No może jednym z wielu bardziej zapamiętanych.A życie i działalność.Wykształcenie “prawie zerowe” kilkanaście kat kopania piłki w gliwickim klubie z wyprawą u schyłku kariery do Radzionkowa,gdyż za 1800 zł jak powiedział z patriotyzmu w Gliwicach ławki grzał nie będzie.Za takie pieniądze cyt.rat nie spłaci.Kandydat (bez powodzenia) na radnego.Kapitan zespołu z okresu kupczenia meczami.Oczywiście jako kapitan o niczym nie wiedział.No i dzień dzisiejszy.Człowiek bez szkół dyrektorem w klubie do kontaktów z ważnymi klientami.Jaki dyrektor tacy klienci,tacy sponsorzy.Pozdrawiam Panią.Ikony… Czytaj więcej »
Ampuła
Ampuła
Nie czaruj, Alicjo, bo g… się znasz. Jarosław Kaszowski może dla ciebie jest nikim, ale to on w historii polskiej piłki nożnej jest pierwszym i do dziś jedynym zawodnikiem, który przeszedł w brawach tego samego klubu pełną drogę od najniższej do najwyższej klasy rozgrywkowej. To przyczynek do ikonizacji, o jaki bardzo trudno na futbolowym świecie całym. Być może ty też sporo przeszłaś – np. z lustra cieczy w szambie przydomowym, poprzez lustro w barku kompletu mebli na wysoki połysk, za krzywe zwierciadło półlitra. Jednak pozostajesz nikim. A tak poza tym, Alicjo, skoro Kaszowski nie pasi ci na ikonę, to poszukaj… Czytaj więcej »
Druga strona lustra
Druga strona lustra
Panie Ampuła.Zaprawdę wielki z pana lis przechera.Dokonać kanonizacji na ikonę w “konkurencji” w której konkurencji (konkurentów)brak.Oczami wyobraźni nie dostrzegam w kręgach polskiej piłki chęci do naśladownictwa “konkurencji”w której wystąpiła pańska ikona.Nie widzę piłkarzy chętnych do spadku za wyczyny korupcyjne tylko po to aby awansując (bądź nie) próbować dorównać pańskiej ikonie.A może nawet pobić jej wyczyn przez dwukrotne (inny klub) przejście tej swoistej drogi hańby.Żałosne.Sugeruję do życiorysu pańskiej ikony dodać dwa wyczyny tej że ikony .Prawdziwe czy nie,to bez znaczenia.Otóż ikona jako trampkarz słynęła z najdłuższego w klubie gluta pod nosem .Jako junior potrafiła najdalej pluć na odległość.Wtedy nawet baldachim nad… Czytaj więcej »
Ampuła
Ampuła

Powtarzam, że Jarosław Kaszowski z Piasta Gliwice zapisał się w annałach polskiej piłki nożnej zupełnie wyjątkowym osiągnięciem – kompletem awansów w jednych barwach. Piłkę uprawiały klubowo w Polsce setki tysięcy, a na świecie setki milionów ludzi. I nawet w skali świata dokonanie Kaszowskiego jest rzadko spotykane.
To są fakty.
Teraz możesz, Alicjo tępa powyżej standardów tutaj żabio polemizujących, oczyma wyobraźni wytrzeszczonej kontynuować szukanie glutów, baldachimów i dróg hańby.

Ino Górnik
Ino Górnik

Tako ikona mocie doma ? Jerunie .Chopje wyślij ta ikona do księgi rekordów Guinessa !

Ampuła
Ampuła

Nie radzisz sobie z polskim, nie piszesz gwarowo, nie idzie ci angielski – po prostu poprzestań na rozdziawieniu gęby z zachwytu nad przypadkiem Kaszowskiego.

jurek
jurek

Masakra, co za dyletant z gościa który zabrał się za reżyserkę, do szkółki uczyć się, a Jarek – no cóż, zarabiać na chlebek trzeba….

Laura
Laura

Gdybys chociaż trochę znał Jarka to bysnie wiedział,że dod “zarabiania na chlebek” w ten sposób mu daleko !

HA HA HA
HA HA HA

Macie w Gliwicach ikonę Kaszowskiego.Taż do diaska uhonorujcie go .Nazwijcie stosownie.Tylko jak ? Cesarz odpada (F. Beckenbauer) Piłkarski Bóg odpada (Fussballgott to Jurgen Kohler)Ręka Boga też odpada ( D.Maradonna) Więc może coś polskiego ,swojskiego związanego z historią tego kraju .Proponuję Szmaciankenpabst (Szmaciankowy Papież)

Analityk
Analityk

Fajny ten Ampuła.Przyznam się,czuje do niego pewną sympatię.Sympatię człowieka,któremu pilka kopana “lotto” Ampuła jeśli chodzi komentarze poświęcone miejscoweu klubowi jest jak kapłanka pilnujaca ognia,jak strażnik pieczęci lub diabeł wyskakujący z pudełka.Wystarczy coś “nie tak” na temat Piasta natychmiast niezależnie od pory dnia i nocy,niczym pstrąg potokowy wyskakuje Ampuła.Pisze dobrze.Ma to coś.Coś w stylu Kisiela.Tylko ,że kultowy Kisiel tekstów o wunglu,sykretorzach,czy spuście surówki w nieskończonoścnie powielał.Nie powielał wcale.Ale jak wspomniałem,kierunekAmpuły jest dobry.Pozdrawiam.

rrolch
rrolch

To od tej chwili będziemy mogli czytać na murach nowe hasła: “Dumni Aliwiczanie”? “A” celowe, wiadomo o co chodzi.

Ino 0:6
Ino 0:6

Ci od Górnika zapewne dumni zmienią bez problemu na durni

ja234
ja234

Spot beznadziejnie bezsensowny, tak jak ten słabiutki czwartoligowy klubik.

kites
kites

Ty jesteś żałosnym frustratem. Strać się wreszcie z tego forum.
Najlepiej na wstecznym.

ja234
ja234

Ciekawe ile zapłacili za ten slaby filmik.
Nie powinno być uogólnień w haśle pt. dumni gliwiczanie.

Ampuła
Ampuła

Bura Kaszana.

Analityk
Analityk

Biedny Ampuła.Uznał spot za tak beznadziejny,że “zaniepisał”

Observer
Observer

Fajo! Coś dla kiboli. Gliwice, miasto kiboli. Duma mnie rozpiera…

Józef Dziuba

Niech lepiej grają skutecznie

imię moje
imię moje

Kogoś brakuje? Ze swoją opinią.

Strzykawa
Strzykawa

Chyba ten ktoś ma urlop. Urlop bez komputera.

krzysztof
krzysztof

Dumni Gliwiczanie z gry szmaciarzy.

eme
eme

Pobazgrane mury, Piłsudski, radiostacja i wyprane kolory. Wygląda jak trailer do jakiegoś filmu o prowokacji gliwickiej, a nie reklamówka klubu piłkarskiego. Nie przekonuje mnie, sorry.

Slawko
Slawko

Spot spotem a tu … LVBET został naszym sponsorem. Sporo o tym na http://legalni-bukmacherzy.pl/lvbet/ . Zawsze to jakiś solidny zastrzyk gotówki :) Będzie na kolejne fajne spoty.

Rucham w lesie
Rucham w lesie

Skręciłbym im ten filmik za jedyny milion ojro. Taki bogaty klub chętnie wyskoczy z kasy.

ja234
ja234

Głos Kaszowskiego w ogóle nie jest medialny. Mało ciekawy “medialnie”. Lepszy byłby głos lektora.No,ale… to są glajwice na wstecznym.

Azrael
Azrael

Za to ty masz w mózgu płyn hamulcowy. Nie podoba ci się miasto droga wolna jest tyle innych wokoło – nie mówię o jakimś sentymencie do klubu tylko o mieście. Wyjedź do zabrza i zwiększ tam bezrobocie.

ezrbaz
ezrbaz

Wyglada na to, ze te strone komentuja w wiekszosci nie-Gliwiczanie?

Rozum
Rozum

Chyba się mylisz.Dla 170 tyś gliwiczan Piast nie jest godzien dobrego słowa tudzież uchylenia kapelusza przed emerytowanym kopaczem.Nawet jeśli jest on dla “wyznaFcuF” ikoną

Ampuła
Ampuła
Stronę – nie. Newsy o Piaście Gliwice – tak. Gliwiczanie, ale związani z największym pupilem komuny, czyli Górnikiem Zabrze. W dzieciństwie czy młodości dali się nabrać na dęte sukcesy klubu z Zabrza, załatwiane w gabinetach partyjnych i planowane jak wydobycie wungla i spust surówki. Komuna poszła precz, więc i sukcesy Górnika się skończyły. Nie ma ich już od 25 lat. Jednak dorosłym już facetom wstyd przyznać się, że kiedyś gorąco klaskali i z krupniokiem w łapie wiwatowali na cześć aktorów z Zabrza dymających ich w sportowej wersji komuszej szopki. Dlatego, że męska świadomość nie dopuszcza stanu “bycia uwiedzionym i wydymanym”… Czytaj więcej »
Smieszny kurczaku z ubojni drobiu
Smieszny kurczaku z ubojni drobiu

I obudziłeś się zlany moczem maly zakompleskiony hejterku co to powtarza te same bzdury przekazane od rodziciela moczacego kulasy w misce z woda :-)