Pierwszy mecz na nowym stadionie tuż tuż… Szykują się niespodzianki

Po ponad roku nieobecności, piłkarze Piasta Gliwice wracają na stadion przy ulicy Okrzei.

Pierwszy mecz na nowym obiekcie zaplanowano na sobotę 5 listopada. Z okazji inauguracyjnego spotkania, organizatorzy przygotowali dla kibiców liczne atrakcje.

– Szykujemy specjalną oprawę, ale to na razie niespodzianka. Będą również konkursy z nagrodami. Na imprezę zaproszeni będą też goście związani z gliwickim Piastem – informuje nas Przemysław Plisz, nowy szef marketingu gliwickiego klubu.

Jak dowiedział się portal 24gliwice, na karty kibica jeszcze poczekamy.

Najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od rundy wiosennej. Oznacza to, że na trzy mecze domowe w listopadzie, nie trzeba będzie wypełniać kart kibica. By zobaczyć piłkarzy Piasta w akcji, wystarczy zakup tradycyjnego biletu oraz okazanie dowodu tożsamości.

Początek meczu z Wisłą Płock o godzinie 18.00, lecz chcący wziąć udział w imprezach towarzyszących, powinni przyjść godzinę wcześniej.

– Co prawda mecz zaczyna się o godzinie 18, jednak zalecamy wcześniejsze przybycie. Wiadomo, że jeśli dziesięć kas będzie czynnych, to mogą potworzyć się kolejki. Najlepiej udać się na stadion na godzinę przed meczem i spokojnie zająć miejsce na trybunach ? sugeruje Przemysław Plisz.

Docelowo bilety na mecze przy ulicy Okrzei będą kosztować 10, 15 i 20 zł.

Natomiast na jesienne mecze klub ustalił promocyjne ceny ? 7, 12 i 15 zł.

(mpp)