Pijany mężczyzna położył się na środku ulicy Rybnickiej. Twierdził, że to bezpieczne miejsce

Pijany człowiek sam dla siebie potrafi stanowić zagrożenie. Pokazuje to niedzielna sytuacja, w której pewien mężczyzna “pod wpływem” postanowił odpocząć i położył się dosłownie na środku drogi.

W niedzielę, 29 marca, przejeżdżając ul. Rybnicką 151 w rejonie skrzyżowania z ul. Bardowskiego i Żurawią zauważyliśmy, że na jezdni prawdopodobnie ktoś leży, był to mężczyzna leżący na środku jezdni – przekazała w komunikacie straż miejska.

Na nasz widok bardzo się zdziwił twierdząc, że położył się w bezpiecznym miejscu. Niestety jezdnia nie jest dla niego tym miejscem i trafił naprawdę w bezpieczne miejsce czyli na Izbę Wytrzeźwień – czytamy dalej w komunikacie.


(nmm)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
poziom

Dobrze że ruch zerowy bo inaczej rozjechali by go jak kukłe….
Jest pierwszym znanym mi przypadkiem ze Virus mu uratował życie…

Laszlo_egesz

Przypadek, który przytaczasz miał kiedyś miejsce na ul. Toszeckiej w latach 90tych na wysokości Hotelu Leśnego. Zwłoki zostały wielokrotnie rozjechane przez samochody.

gliwicjus

“Nie wstanę. Tak będę leżał”

fanatyk napoi alkoholowych

Nie prawda, zawsze tak robię, kiedy skóra zaczyna mnie za bardzo swędzieć i czasem zatęsknię do darmowej wody, mydła, miękkiego materaca, ciepłego kocyka i darmowego badania lekarskiego, z resztą jak każdy obywatel socjalistycznego opiekuńczego państwa.

Imiu

Cyk 250PLN jak nie wincyj za “bezpieczeństwo”.
Ciekawe czy miał bliżej do domu/mieszkania czy do Izby oraz czy miał się nim kto zająć “jakby co”.

K.....

Był osobą bezdomną

gość

się mu poprzestawiało z dobrobytu gliwickiego

parKing

A ja się pytam co rząd/miasto robią w ramach koronawirusa z bezdomnymi, którzy łażą byle gdzie i łatwo mogą przenieść wirusa na każdego? Ciekawe w ogóle jak się odnosi do nich “prawo” zabronionego wychodzenia z domu bez powodu. Ale lepiej skupić się na niszczeniu biznesów

Urko

Janusz. Level: Master
Pozycja : Horyzontalna – pełna. Wersja : Kurzy Orzeł