Sprawcą bulwersującego pobicia na Jasnej Górze okazał się gliwiczanin

W ostatnich dniach media w całej Polsce obiegło nagranie pobicia na terenie jasnogórskiego klasztoru. Widać tam modlącego się mężczyznę, który chwilę później bije starszego ochroniarza za zwrócenie uwagi na brak maseczki. Jak się okazuje, sprawcą tego bulwersującego zdarzenia jest gliwiczanin.

 

51-latek zgłosił się sam w komisariacie przy ulicy Warszawskiej, w rejonie swojego miejsca zamieszkania.

Przypomnijmy, że policja z Częstochowy opublikowała niedawno zdjęcia i nagranie prezentujące mężczyznę, który 19 marca na terenie klasztoru pobił pracownika Straży Jasnogórskiej, gdy ten zwrócił mu uwagę na brak maseczki.

Dzięki wzorowej współpracy z mediami wizerunek sprawcy został rozpowszechniony, co przyniosło wymierny efekt. W dniu dzisiejszym 51-letni mieszkaniec Gliwic sam zgłosił się do jednostki policji. Dziękujemy za pomoc i prosimy o usunięcie ze swoich zasobów wizerunku osoby podejrzanej – informuje Śląska Policja.


(żms)/Śląska Policja
fot. Śląska Policja Częstochowa

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Beton

To wielki zaszczyt dla naszego miasta. Ten gość to najwaleczniejszy z obrońców godności katolickiej i przeciwnik zakłócania kościelnej kontemplacji. W dawnych czasach mógłby zostać krzyżakiem, który mieczem, ogniem, gwałtem i siłą szczepiłby wiarę poganom, lub innowiercom. A dzisiaj może co najwyżej szczepić się na koronkę, szczepić drzewka owocowe, albo prawdziwie po katolicku dać w mordę licencjonowanemu pracownikowi ochrony klasztoru.

666

Zmasowany eksperyment medyczny zaczął w końcu przynosić oczekiwane przez jego tfórcóf efekty. Psychika ludzka ma ograniczoną wytrzymałość, zatem spodziewam się więcej różnorodnych skutków ubocznych opresyjnych nakazów i zakazów w związku z stupid 19, którego nigdzie na matce ziemi nikt nie wyizolował.

Ksenomorf

Oto obraz polskiego katolika , natchniony duchem świętym pobił bliźniego swego !

Kacze Doły

Dużym dzieciom z motocyklami uwagi nie zwracali?

Imię

A to trzeba do kaplicy wjechać żeby maski nosić????

Gliwice

Jak widać na przykładzie tego 51-latka z Gliwic, nadmiar modlitwy powoduje wzrost agresji i inicjuje szereg irracjonalnych zachowań.

cezar

Najpierw trąbią że w kościołach nie może dojść do zarażenia , a później wymagają masek? Tak ludziom wmawiali to fanatycy tak się zachowują!

******

No bravo typowy przedstawiciel gliwickiego l(ewactwa) który biedny sam nie wie czy się ma modlić do Boga , czy do Lenina? Przy okazji składam wam życzenia z okazji zbliżających się waszych najważniejszych świąt 1-go maja.

lol

raczej nie lewak skoro się wybrał na modły, widocznie życie w Gliwicach tak robi na psychikę, że bardziej od modłów potrzebna psychoterapia

DDR

Lepszy najgorszy lewak, niż prawacki oszołom na gościnnych występach.

Pegasus System

Policja może sobie prosić ile chce i tak przechowam wizerunek mężczyzny po wsze czasy bo zbieram haki na wszystkich.

marcin

On nawet w kościele nie zakłada maseczki.Trochę taki dziwak z niego

lol

emeryt mógł być nieprzyjemny wiadomo kto ma te firmy ochroniarskie

Tomasz

Proponuje zamiast pomnika powstańców postawić jego popiersie. Wzór idol PiS

Ad

Jak facet dał po gębie “ochroniarzowi” na Jasnej Górze, to komentować można (nawet negatywnie), ale jak pewne istoty z piorunami na twarzach protestują w stylu “moja macica, mój wybór”, to komentowanie wyłączone.

Piter

Normalka. Jak to u katolików. Coniedzielne ładowanie baterii jadem.

Jo

No przecież się wyspowiada i po kłopocie ;)

lol

ale to nie katolicy szkolili “nieznanych sprawców” do radzenia sobie z jednostkami o odmiennych poglądach ze skutkiem definitywnym nie ma co porównywać z jadem u starszych ludzi przeoranych życiem i doświadczeniem co do tych pierwszych chyba do dziś te mendy są w służbie lub aktywności

Perez

WSTYD!

Laszlo_egesz

Śmiechu warta ta “Straż Jasnogórska” (cudzysłów celowy). Emeryci z grupą inwalidzką zatrudnieni do ochrony.

nem értem Pokolgép

Jaka Jasna Góra tacy ochroniarze.