Podpalacz samochodów ma na swoim koncie więcej przestępstw. Włamanie, kradzieże

Sąd Rejonowy aresztował tymczasowo na okres trzech miesięcy 57-letniego podpalacza. Kilka dni temu przy ulicy Rubinowej podpalił samochód, od którego zajęły się kolejne dwa pojazdy.

Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Sprawca został ujęty niemal od razu, bowiem… stał i przyglądał się swojemu „dziełu”, co nie umknęło uwadze policjantów z I komisariatu.

Okazało się, że zatrzymany mężczyzna podejrzany jest także o przywłaszczenie sobie portfela w restauracji w jednym z gliwickich centrów handlowych, włamanie do samochodu, kradzież portfela, ładowarki oraz telefonu komórkowego w szpitalu w Gliwicach, a także uporczywe nękanie byłej żony. 57-latek przyznał się stróżom prawa do wszystkich swoich czynów. (KMP Gliwice)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Gosia
Gosia

ogg, żona tego aresztowanego też pewnie kłamała?

HHHHH
HHHHH

Gosiu …akurat żona tego aresztowanego nie kłamała !!!!!

rocki
rocki

A jakie były motywy podpalenia, ktoś wie?

ogg
ogg

Co mieli otwartego, to mu przykleili. A gość łyknął jak pelikan bo myślał, że jak się zgodzi to wyhaczy mniejszy wyrok.

Gandi
Gandi

Sam to wymyśliłeś? Prokurator oszukany, sąd dał się nabrać, adwokat z urzędu też nie protestował?

HHHHH
HHHHH

Gandi….nikt niczego nie wymyślił….Niestety to nasz sąsiad i dopiero co wyszedł z kryminału po wieloletnim wyroku!!!!!!!!!!!I sąd nie dał się nabrać w tym przypadku niestety …to sama prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HHHHH
HHHHH

ogg…. niestety ..tu się bardzo mylisz …jest to nasz sąsiad niestety i dokładnie x lat temu robił dokładnie to samo ,co teraz …a dopiero 2 tyg. .temu wyszedł z kryminału ….. Straszny z niego awanturnik…nie chcę publicznie ujawniać co wyrabiał w budynku ze swoją żona i sąsiadami !!!!!!!!!!!!