Poród w garażu. Bezdomna kobieta wraz z noworodkiem trafili do szpitala


Bezdomna kobieta urodziła dziecko w… garażu. Razem z noworodkiem została zabrana do szpitala. Na razie nie wiadomo, jakie będą dalsze losy matki i dziecka.

W piątek po godzinie 23:00 na Placu Piastów do strażników miejskich podszedł mężczyzna, który zgłosił, iż w garażu przy ulicy Składowej trwa akcja porodowa.

– Bezzwłocznie udaliśmy się we wskazane miejsce, aby zweryfikować informację. Na miejscu informacja potwierdziła się. Zastaliśmy bezdomną, znaną nam osobiście kobietę, która właśnie urodziła dziewczynkę. Dziecko połączone było z nią pępowiną – czytamy w komunikacie na stronie straży miejskiej.


Ze względu na zagrożenie życia i zdrowia na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Do czasu jego przyjazdu funkcjonariusze monitorowali stan zdrowia matki i dziecka. Ostatecznie oboje trafili do szpitala, gdzie otrzymali profesjonalną pomoc.

(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
lolek

Cieżarna bezdomna rodzi w garażu, a pińsetplusy codziennie chleją pod opieką rozwrzeszczanych dzieci na miejskiej fontannie przy +40 C, a sanepid i straż miejska nie interweniuje. Miasto przyszłości z paździerza.

Bonowentura

Gdzieś już słyszałem o porodzie w stajence.
Do dzisiaj są tacy, którzy nieźle się na tym porodzie urządzili. Żyją jak pączuś w maśle.

Xsenofob

Wynajęte przez sorosa trolle walczą jak mogą z chrześcijaństwem, katolikami, kościołami, Biblią.
Wielość takich “postów” sprawia wrażenie, że “wszyscy tak myślą”. A oni tylko dostają srebrnika za każdy wpis.

kremówkofob

Szafernaker płaci miedziakiami a i tak targowickie ciecie pilnują okazji, żeby Polskę oddać papieskiej inkwizycji za 5-10 % wartości.

Aż wióry lecą

Najbardziej sami się pogrążacie. Nikt jak wy nie piłuje gałęzi, na której siedzi.

Judym

Z tą walką to kolega xiąc się pomylił. Nikt tak się nie poświęca w walce z całym światem jak katolicy. Albo palą czarownice na stosach i żydów w stodołach, albo książki i zabawki na kościelnych placach.

kredo

24gliwice wyłączyliścię możliwość komentowania w artykule dotyczącym zagonionego Marokańczyka ale w artykule dotyczącym polskiej bezdomnej już nie . Wiecie jak to się nazywa? Podpowiem wam – podwójne standardy!

Rogal

Biedny ty. Swoje ksenofobiczne wymysły możesz od razu zgłosić na policji. Nikt nie chce tego czytać.

kredo

Poproszę cytat mojego ksenofobicznego wpisu!?

Imiu

to musiało być z Ducha Świętego. Niepokalana więc Ojciec z Nieba zstąpił 9 miesięcy temu, tylko na chwilunie XD Bocian pożyczki to jest To! Powodzenia!

RamPamPam

Bardziej zastanawia mnie kwestia samych garaży. Czy ktokolwiek widział co tam obecnie się dzieje? Pełno opustoszalych garaży i full bezdomnych,którzy jak sami powiedzieli,te garaże mają iść do wyburzenia przy budowie centrum przesiadkowego

Kalina

Niektórzy to nie powinni mieć dzieci.

Ojciec Mateusz

To nie jest pogląd zgodny z interesem narodowym. Nieważne kto jest rodzicem, ważne żeby dziecko zostało prawdziwym Katolikiem i Polakiem. W tej kolejności.

popo

i jeszcze patriotom…

Zoltan

Jak najbardziej, Tatełe…, lepsze hordy niekatolickich i niepolskich, kędzierzawowłosych, ciemnookich i oliwkowoskórych? Które gdy dorosną nie tylko nie zaczną zarabiać na twoją (jeśliś młody) emeryturę, ale cię z niej obeżrą dojąc z socjalu.

Ja.

A niektórzy nie powinni mieć dostępu do internetu.

Zoltan

Zwłaszcza idiotki!

Zoltan

Bo to często jest dziedziczne.
Przykład?
Twój komentarz…

hanek mały

Chyba jednak z jakiegoś domu trafiła do garażu ?

Zoltan

Może (nie)RPO odPOwie na to pytanie?

Gliwiczanin

Akcja życia Gliwickiej straży miejskiej w końcu się do czegoś przydali