Poród w garażu. Bezdomna kobieta wraz z noworodkiem trafili do szpitala

Bezdomna kobieta urodziła dziecko w… garażu. Razem z noworodkiem została zabrana do szpitala. Na razie nie wiadomo, jakie będą dalsze losy matki i dziecka.

W piątek po godzinie 23:00 na Placu Piastów do strażników miejskich podszedł mężczyzna, który zgłosił, iż w garażu przy ulicy Składowej trwa akcja porodowa.

– Bezzwłocznie udaliśmy się we wskazane miejsce, aby zweryfikować informację. Na miejscu informacja potwierdziła się. Zastaliśmy bezdomną, znaną nam osobiście kobietę, która właśnie urodziła dziewczynkę. Dziecko połączone było z nią pępowiną – czytamy w komunikacie na stronie straży miejskiej.

Ze względu na zagrożenie życia i zdrowia na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Do czasu jego przyjazdu funkcjonariusze monitorowali stan zdrowia matki i dziecka. Ostatecznie oboje trafili do szpitala, gdzie otrzymali profesjonalną pomoc.

(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

21
Komentarze

avatar
3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
lolek
lolek

Cieżarna bezdomna rodzi w garażu, a pińsetplusy codziennie chleją pod opieką rozwrzeszczanych dzieci na miejskiej fontannie przy +40 C, a sanepid i straż miejska nie interweniuje. Miasto przyszłości z paździerza.

Bonowentura
Bonowentura

Gdzieś już słyszałem o porodzie w stajence.
Do dzisiaj są tacy, którzy nieźle się na tym porodzie urządzili. Żyją jak pączuś w maśle.

Xsenofob
Xsenofob

Wynajęte przez sorosa trolle walczą jak mogą z chrześcijaństwem, katolikami, kościołami, Biblią.
Wielość takich “postów” sprawia wrażenie, że “wszyscy tak myślą”. A oni tylko dostają srebrnika za każdy wpis.

kremówkofob
kremówkofob

Szafernaker płaci miedziakiami a i tak targowickie ciecie pilnują okazji, żeby Polskę oddać papieskiej inkwizycji za 5-10 % wartości.

Aż wióry lecą
Aż wióry lecą

Najbardziej sami się pogrążacie. Nikt jak wy nie piłuje gałęzi, na której siedzi.

Judym
Judym

Z tą walką to kolega xiąc się pomylił. Nikt tak się nie poświęca w walce z całym światem jak katolicy. Albo palą czarownice na stosach i żydów w stodołach, albo książki i zabawki na kościelnych placach.

kredo
kredo

24gliwice wyłączyliścię możliwość komentowania w artykule dotyczącym zagonionego Marokańczyka ale w artykule dotyczącym polskiej bezdomnej już nie . Wiecie jak to się nazywa? Podpowiem wam – podwójne standardy!

Rogal
Rogal

Biedny ty. Swoje ksenofobiczne wymysły możesz od razu zgłosić na policji. Nikt nie chce tego czytać.

kredo
kredo

Poproszę cytat mojego ksenofobicznego wpisu!?

Imiu
Imiu

to musiało być z Ducha Świętego. Niepokalana więc Ojciec z Nieba zstąpił 9 miesięcy temu, tylko na chwilunie XD Bocian pożyczki to jest To! Powodzenia!

Kalina
Kalina

Niektórzy to nie powinni mieć dzieci.

Ojciec Mateusz
Ojciec Mateusz

To nie jest pogląd zgodny z interesem narodowym. Nieważne kto jest rodzicem, ważne żeby dziecko zostało prawdziwym Katolikiem i Polakiem. W tej kolejności.

popo
popo

i jeszcze patriotom…

Zoltan
Zoltan

Jak najbardziej, Tatełe…, lepsze hordy niekatolickich i niepolskich, kędzierzawowłosych, ciemnookich i oliwkowoskórych? Które gdy dorosną nie tylko nie zaczną zarabiać na twoją (jeśliś młody) emeryturę, ale cię z niej obeżrą dojąc z socjalu.

Ja.
Ja.

A niektórzy nie powinni mieć dostępu do internetu.

Zoltan
Zoltan

Zwłaszcza idiotki!

Zoltan
Zoltan

Bo to często jest dziedziczne.
Przykład?
Twój komentarz…

RamPamPam
RamPamPam

Bardziej zastanawia mnie kwestia samych garaży. Czy ktokolwiek widział co tam obecnie się dzieje? Pełno opustoszalych garaży i full bezdomnych,którzy jak sami powiedzieli,te garaże mają iść do wyburzenia przy budowie centrum przesiadkowego

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Akcja życia Gliwickiej straży miejskiej w końcu się do czegoś przydali

hanek mały
hanek mały

Chyba jednak z jakiegoś domu trafiła do garażu ?

Zoltan
Zoltan

Może (nie)RPO odPOwie na to pytanie?