Poseł PO i wicemarszałek Senatu otworzyli biuro na Starówce (TV)

Poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Gałażewski i wicemarszałek Senatu, Maria Pańczyk-Pozdziej otworzyli w Gliwicach przy ul. Krupniczej biuro poselsko-senatorskie.

O ile w przypadku posła Gałażewskiego zmieniła się tylko lokalizacja biura, tak pani senator po raz pierwszy otwiera siedzibę w Gliwicach. Przypomnijmy bowiem, że do tej pory biuro senatorskie Marii Pańczyk-Pozdziej znajdowało się tylko w jej rodzinnych Tarnowskich Górach.

[flashvideo file=”http://24gliwice.pl/tv/20120213_biuro_po.flv” /]Realizacja: Katarzyna Klimek, Łukasz Gawin
—————————————————

– Po raz pierwszy senator z Platformy Obywatelskiej otwiera swoje biuro w Gliwicach i jestem z tego dumna, z uwagi na to, że przestrzegano mnie w kampanii wyborczej, że jestem mało znana w tym mieście i powiecie. Okazuje się, że to nieprawda, w niektórych gminach gliwickich moje poparcie przekroczyło 53 proc., a więc znacznie więcej niż w moich rodzinnych Tarnowskich Górach – mówi Maria Pańczyk-Pozdziej.

W poniedziałek biuro czynne jest od godz. 15.00-20.00, wtedy też do godz. 18 interesantów przyjmuje poseł Gałażewski, natomiast od wtorku do czwartku biuro otwarte będzie od 10.00 do 15.00.