Potrącił dwie nastolatki i odjechał, poszkodowane trafiły do szpitala. Trwają poszukiwania kierowcy

zdjęcie poglądowe

Dwie nastolatki trafiły do szpitala po tym, jak potrącił je na przejściu dla pieszych nieznany w tej chwili kierowca. Trwają jego poszukiwania. Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia mogą (nawet anonimowo) zgłosić się do śledczych.

 
Do zdarzenia doszło na ulicy Gliwickiej przy skrzyżowaniu z ul. Wyszyńskiego w Pyskowicach w czwartek, 7 grudnia, około godziny 21:00.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia gliwicka policja. Do potrącenia doszło w trakcie przechodzenia pieszych przez oznakowane przejście. Kierujący nieustalonym samochodem osobowym, nie ustąpił pierwszeństwa dwóm nastolatkom przechodzącym na zielonym świetle, potrącił je, nie zatrzymując się, odjechał w nieustalonym kierunku. W wyniku potrącenia obie dziewczyny trafiły do szpitala – informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Prowadzący postępowanie sierżant sztabowy Jakub Winiarski apeluje do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu kierowcy, o kontakt telefoniczny: 47 8592 320, e-mailowy: prewencja@gliwice.ka.policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie komendy miejskiej.

Wszelkie podejrzenia co do sprawcy można przesyłać również za pośrednictwem anonimowej skrzynki „powiadom nas”. Osoby przesyłające informację tą drogą, pozostają anonimowe.

(żms)/KMP Gliwice
fot. zdjęcie poglądowe

9 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze