PRAWYBORY prezydenta Gliwic już od wtorku. Głosowanie w redakcji Gazety Miejskiej

To ma być pierwszy, zbliżony do realnych warunków sondaż przedwyborczy, który od 4 do 10 listopada przeprowadzi redakcja Gazety Miejskiej i portalu 24GLIWICE.pl.

Tuż przed wyborami samorządowymi spróbujemy z Państwa pomocą sprawdzić szansę poszczególnych kandydatów na wygraną w wyborach prezydenta Gliwic.

Osoby biorące udział w naszych “prawyborach” będą oddawać głosy do urny wystawionej w redakcji przy placu Piłsudskiego 3. Głosować będzie można na specjalnych kartach, wydawanych przez pracownika redakcji. Każdy może zagłosować tylko raz, koniecznie osobiście.

Początek “prawyborów” już we wtorek, 4 listopada o godz. 9.00, zamknięcie głosowania nastąpi w poniedziałek, 10 listopada, po godzinie 16.00.

Głosować można codziennie, z wyjątkiem soboty i niedzieli, w godzinach pracy redakcji, od 9.00 do 16.00.

Jeśli wyniki okażą się zbieżne z tymi z prawdziwych wyborów, taka forma sondażu ma szansę zagościć u nas na stałe, przy okazji kolejnych wyborów, konsultacji i próbach odpowiedzi na tematy związane z miastem.

Im wyższa frekwencja, tym większa szansa, że wyniki będą zbliżone do realnych. Dlatego bardzo na Panstwa liczymy i zapraszamy do redakcji.


aktualizacja: 4.11, godz. 16.00
W pierwszym dniu prawyborów wydaliśmy prawie 400 kart do głosowania.