Premier Morawiecki z wizytą w Gliwicach. Dziękował wojewodzie, rektorowi i władzom miasta

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Gliwice, gdzie wizytował punkt szczepień przeciw COVID-19 na lodowisku “Tafla”. – Dzisiaj szczepionych jest tu ok. 2000 osób dziennie, a możliwości to nawet 4000 – mówił podczas konferencji prasowej.

Podczas poniedziałkowego pobytu w naszym mieście premier podziękował osobom, które współpracowały przy utworzeniu punktu szczepień – wojewodzie, marszałkowi województwa, rektorowi Politechniki Śląskiej, a także władzom miasta.

Na przykładzie Gliwic można pokazać, że niezależnie skąd kto pochodzi, można realizować wspólny cel

– podkreślał Morawiecki.


Chcemy, żeby zaszczepienie każdego chętnego obywatela nastąpiło jak najszybciej. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o to, żeby fala szczepień jak najszybciej pokonała 3. falę koronawirusa – kontynuował Morawiecki. – W piątek osiągnęliśmy rekord, zaszczepionych zostało ok. ćwierć miliona ludzi jednego dnia. To pokazuje, że cel, który wyznaczyłem zespołowi NPS jest do zrealizowania.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne, wydarzenie było zamknięte dla mediów, nie informowano o nim również redakcji lokalnych. Można było jedynie obejrzeć transmisję w telewizji TVP INFO.
(żms)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Laszlo_egesz

“Ze względu na ograniczenia pandemiczne, wydarzenie było zamknięte dla mediów, nie informowano o nim również redakcji lokalnych. Można było jedynie obejrzeć transmisję w telewizji TVP INFO.” – tu nie chodziło o ograniczenia pandemiczne tylko udział jedynej, słusznej i służnej telewizji. Któż inny pokazałby w bardziej wyniosły sposób ten niebywały sukces pana Premiera i jego rządu?

wiesław

Gdyby inne telewizje pokazywały prawdę, to być może też mogłyby transmitować tego typu gospodarskie wizyty. Niestety TVNy i inne pokazują to, co każe pokazywać Niemiec i Europa szczując na nasz kraj. Niech się jeszcze trochę pocieszą, bo wkrótce będą zdelegalizowani tak jak cała POstKOmuna

Maria

Wiesiu *****, TVN od lat jest stacją amerykańską. Weź coś na przeczyszczenie, pomoże

myślenie nie boli

Taaa i nie rządzi nią teraz współpracownik u be cji, który dziwny trafem bardzo się wzbogacił na początku lat dziewięćdziesiątych

Obserwując

Chodziło o efekt propagandowy.Efekt osiągnęli,przekaz trafił do samorządowców.
Szkoda,że warszaffffce rzucają kłody pod nogi.

taki sort

Dzień le (waka) bez ataku agresji, nienawiści, dniem zmarnowanym

DDD

dzień prawaka mamy od 6 lat i nic dobrego z tego nie wynika.

krzok

Trzeba nie mieć wstydu by pleść takie bzdety! Z puli na szpitale Gliwice dostały 0zł! Ale dla pisowatych nierobów tzw Gliwice OdNowa prawie 150tyś zł!

jest moc

Pierwszy to naczelny wybiórczej, drugi to prezes tefałynu

Pytania warte odpowiedzi !!!

Dostali grubo WIĘCEJ.
To jest bardzo ciekawy ewenement chyba nawet w skali kraju !. Wydaje się ze partie polityczne dostają z budżetu dotacje i czlonkowie tych partii w ramach tego budżetu powinni prowadzić swoją działalność także w polityce lokalnej.
Czy ktoś potrafi to ocenić pod względem prawnym ?. Ponadto drony, mikrofony przecież to są nasze budżetowe pieniądze.
To temat wart szerszego zaintetesowania.
Czy w innych miastach gdzie nie rządzi pis też prowadzi się taką działalność przez osoby będące członkami partii rządzącej ?

Takie są zasady !

– albo jesteś społecznikiem i działasz non-profit dla ogółu społeczeństwa.
– albo jesteś członkiem partii i reprezentujesz określone poglądy tej grupy, ktorej celem jest zdobycie władzy na wszystkich szczeblach
i “zwalczanie” przeciwników politycznych.
Tego nie da się pogodzić !

666

Wraca oficjalne niewolnictwo na grubszą skalę niż w poprzednich wiekach. Społecznicy to cwaniaki za biurkami a non profit jest fikcją skopiowaną z zachodu, jak wszystko co negatywne szybko znajduje odbiorców w owczej skórze. Zło nigdy nie próżnuje, jak korniki powoli i do celu.

Pytanie czeka na odpowiedź ?

Niech ich partia zatrudni na etacie ze swoich funduszy i wtedy niech rozliczają i “atakują” władze miasta i promują pisowskich radnych – w takiej formie jest w porządku, bo po to są partie polityczne. A tak to co to właściwie jest?

Tak myślę !

Dziwię się władzom miasta że tolerują takie działania. Demokratyczne wybory się odbyły i taka a nie inna jest reprezentacja w radzie miasta z woli mieszkańców. Czy ja, czy tysiące innych mieszkańców mogę teraz przychodzic na posiedzenia rady i wygłaszac swoje widzimisię !. Co będzie jak przyjdzie sto osób i każdy będzie chciał zabrać głos. Jak wowczas będą przebiegały obrady ?
Nie może być jakiejś nad reprezentacji jednej opcji politycznej. Wybory się odbyły !
Wszystkie organy państwa działają i jak ktoś ma jakieś problemy to tam powinien je zgłaszać.

Górnik

Najlepiej by było żeby w*********ł. ⚡

666

Premier zawsze odwiedza Gliwice od winkla strony, niezapowiedziany. Jak szczur albo gangster albo właściciel gojów, których nie trzeba uprzedzać tylko czerpać z ich pracy do maxa i drenować z energii. Ciekawe czy ma świadomość, że duża część mieszkańców okradana jest oczywiście, że prawnie opłatami za śmieci. A może przyjechał po kasę za opłatę marszałkowską od składowania śmieci i która to też obciąża nasze stawki od śmieci.

arek

Wiesław weź lekarstwa i połóż do łóżka bo Rachoń z Pereirą rozum Ci pomieszali

StiVen

szczepiłem się tam, nie powiedział że połowę stanowisk działa

Kaczor

Na *** tu przyjeżdżał, nikt go tu nie lubi

666

@Kaczor, …”nie lubi” ???? a o czym świadczą minusy pod zasadnymi komentarzami. A może to tylko płatne trole i pomyleńcy działają na korzyść wroga. Wiadomo, pecunia non olet.

Fatal Error

“Na przykładzie Gliwic można pokazać, że niezależnie skąd kto pochodzi, można realizować wspólny cel”
Kto ci pisał te bzdety? Rozwiń te złotouste głupoty, wydają się być ciekawe. Do Warszawy ten tekst bardziej by pasował.

Piter

Pewnie SOP sparaliżował punkt szczepień na kilka godzin że “premier” był bezpieczny. Ciekawe ile osób się nie zaszczepiło bo dobra zmiana przybyła żeby pobrylować.

danka

lokalny oszust

Jullius

Skąd w mieście nauki i inteligencji, aż tyle pisokatoli i ciemnych mas?

tomi

Tak wojewoda Wieczorek (Dyzma) ma tu największe zasługi. “wicie rozumicie”. Ten gośc to wstyd dla Gliwic.

***** ***

Co ta wizyta przyniosła Polakom poza tysiącami złotych wyrzuconych w błoto?

Perez

Koles firmuje swoim nazwiskem wszystkie walki kaczynskiego. Jakim trzeba byc ****, zeby ludzia prosto w oczy tak klamac. To jest inteligentny, wyksztalcony czlowiek, wiec te wszystkie zagrywki sa spowodowane checia wladzy i ambicji. Za kilka miedziakow zrobic z siebie ***….

Obserwując

No i proszę.Pisiory nie przepuszczą żadnej okazji do promowania się i prowadzenia kampanii,przyjazd mateuszka to gra piarowa,którą suweren łyka.
Przecież i marszałek i wojewoda to pisiory.
Inna sprawa,że jak na glajwice na wstecznym,organizacja szczepień znakomita.

ktoś

Tak zwłaszcza gdy chodzi o tych ludzi którzy stoją przed wejściem jeden na drugim myśląc że sama obecność w punkcie szczepień jest wystarczająca wiem o czym piszę ponieważ mam kilka zdjęć

Mieszkanka Gliwic

Byłam tam z rodzicami na szczepieniu. Super zorganizowane. Żołnierze świetnie i szybko organizują kolejkę do szczepień. Naprawdę jestem pełna podziwu dla służb mundurowych i innych które tam pracują.

Fazi86

Najlepszy jest fakt o zaszczepieniu ćwierć miliona ludzi jednego dnia…żenada i idiotyzm, skąd te liczby? Chyba tv nie ogląda,haha. Wyp…laj stąd ty k…o złamana jakaś morawiecka tfu…

Piter

Bardzo dobrze ☺czym szybciej to ten virus się nierozprzeszczeni żadnej biurokracji i gadania bez potrzeby jak to robią Niemcy mogli już wszystkich zaszczepić ale wolą dyskutować i się kłócić

Talmud

A czym Gliwice sobie zasłużyły na wizytę pana premiera. Przecież większość gliwiczan to suweren wyrzucających z kamienic prywatyzowanych matek z dziećmi z PO…

666

Daj sobie spokój z komentarzami, orłem nie jesteś i za późno abyś był chociaż trochę.

Tolik

To, że nie rozumiesz komentarzy nie oznacza,że piszący jest winny.

666

Rzeczywiście, nie rozumiem tekstów nie przemyślanych i rachitycznych stylistycznie, chociaż też orłem nie jestem.

karibu

Na pana to trzeba coś umieć.

Zadowolony

Jedyny słuszny premier naszego kochanego kraju.