Prezydencki Opel Insignia wystawiony na sprzedaż. Diesel, 152 tys. km przebiegu, cena atrakcyjna

8-letni Opel Insignia, służbowy samochód używany przede wszystkim przez Zygmunta Frankiewicza, został wystawiony na sprzedaż. Opla w roli prezydenckiej limuzyny zastąpił Volkswagen Arteon, o którego zakupie pisaliśmy we wrześniu.

Insignia będzie zbyta w przetargu, stawkę wywoławczą ustalono na 24 tysiące złotych netto. To kwota zbliżona do tych, które można znaleźć w serwisach ogłoszeniowych, ale biorąc pod uwagę udokumentowaną historię pojazdu, serwisowanie i …znanego użytkownika, cenę można uznać za atrakcyjną. Insignia posiada ważne do grudnia badania techniczne i ubezpieczenie, przebieg to 152 tys. kilometrów.

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Pod maską pojazdu kryje się silnik 2,0 CDTi. Auto ma napęd na 4 koła oraz manualną, 6-biegową skrzynię biegów.[/perfectpullquote]

Opel posiada wersję wyposażenia COSMO. W jej skład wchodzi m.in. skórzana tapicerka wentylowana w kolorze czarnym, podgrzewane siedzenia przednie kierowcy/pasażera, chromowane listwy okienne, boczne poduszki powietrzne.

Samochód był uszkodzony – Wszystkie zdarzenia, powodujące konieczność (…) napraw miały charakter drobnej stłuczki, nie powodowały wyłączenia pojazdu z ruchu – czytamy na końcu komunikatu o sprzedaży.

Wśród elementów, które wymieniono lub naprawiono w wyniku uszkodzeń, znaleźć można przedni zderzak, przedni lewy błotnik i nadkole, szybę czołową, która uległa pęknięciu w wyniku uderzenia kamienia, przedni błotnik i lampę z prawej strony, błotnik przedni lewy.

Samochód zostanie udostępniony w celu oględzin 5 listopada w godzinach 10:00–11:00 na terenie Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

(żms)