Sex, Prochy i Rock & Roll w Teatrze MrOFFisko. Spektakl przeznaczony tylko dla widzów dorosłych

Na teatralnej scenie CKS Mrowisko wystawiony zostanie spektakl przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów – „Sex, Prochy i Rock & Roll”. Już w poniedziałek, 4 marca. Rozpoczęcie o godzinie 19:00.

 
Ten niesamowicie dowcipny tekst daje możliwość aktorowi do stworzenia nietuzinkowych i barwnych kreacji. Będzie to zabawny i oczyszczający wieczór, podczas którego widzowie staną się świadkami zwierzeń, skłaniających do refleksji o otaczającym nas świecie.

Tekst utrzymany w konwencji monodramu podzielony został na pięć monologów, w których każdy z bohaterów obrazuje wizję swojego życia. Pośród galerii różnych typów znajdzie się kloszard, mężczyzna uzależniony od seksu czy młody chłopak z ogromnym kacem posobotnim wieczorze kawalerskim. Wydaje się, że wszyscy dobrze się bawią w swoich mikro światach, Jednak każdy pod maską pewności siebie skrywa wewnętrzną pustkę i niemożność odnalezienia się we współczesnym świecie – zapowiada CKS Mrowisko.


Każda z postaci jest bardzo wyrazista i w swojej powierzchowności komediowa wręcz, ale w gruncie rzeczy są to ludzie pogubieni i potrzebujący pomocy. Każdy z monologów jest świetnie napisany – odważny i dowcipy. Autor Eric Bogosian umiejętnie i precyzyjnie konstruuje zdania. A pojawiające się wulgaryzmy są jak się okazuje niezbędne i przemyślane – dodają organizatorzy.

Bilety w cenie 25 zł dostępne w dniu spektaklu. 4 marca, godzina 19:00, CKS Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, Gliwice.

(żms/CKS Mrowisko)

1 Komentarz
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze