Specjaliści od angielskiego w Gliwicach – Sprawdź nas!

Nazywamy siebie szkołą języka angielskiego, a nie szkołą językową, bo… uczymy TYLKO języka angielskiego. To nasza specjalność i tu nasze kompetencje są mega wysokie. Nie ma co udawać, że znamy się na hiszpańskim czy koreańskim.

 

AWANGARDA EDUKACJI

Jesteśmy pasjonatami edukacji, wdrażamy nowoczesne narzędzia, ale przede wszystkim nowoczesne, postępowe idee. Widzimy, gdzie nasz krajowy system edukacji kuleje i staramy się u nas działać inaczej, skuteczniej, z większym uwzględnieniem ucznia i budowania dobrych relacji. Nie wierzymy w zakuwanie i napadowe kartkówki. Negujemy stawianie niskich ocen. Nie znosimy pustych zabaw na lekcjach. Stawiamy na systematyczność. Uczymy z sensem i kontekstem. Budujemy świadomość ucznia. Pokazujemy cele nauki. Traktujemy uczniów podmiotowo. Rozmawiamy i rozwiązujemy problemy. Popełniamy błędy i pozwalamy popełniać błędy – tak się uczymy.

Dlatego uważamy się za awangardę edukacji.
Dumnie niesiemy nasz kaganek oświaty. Kropla drąży skałę :)


TRZY SZKOŁY NA ŚLĄSKU

Czas na angielski? Gliwice to miasto gdzie posiadamy dwie szkoły (na ul. Pszczyńskiej 69 i ul. Kopernika 16). Jedną szkołę mamy w Zabrzu. Jesteśmy firmą sporą, ale lokalną i cenimy bliskie relacje z Klientami.

NASI KURSANCI

W roku szkolnym 2022/23 mamy ponad 1100 kursantów. Są to zarówno maluchy od drugiego roku życia, jak i dorośli przygotowujący się do poważnych egzaminów. Jeden język, ale wszystkie poziomy zaawansowania i różne typy kursów. Większość kursantów zostaje z nami na dłuuugo, sporo z nich jest już z nami ponad 10 lat!

NAJLEPSZA ŚCIEŻKA EDUKACYJNA W POLSCE

Wierzymy, że taką właśnie zbudowaliśmy w naszym Centrum Badań i Rozwoju Edukacji Językowej w oparciu o nasze doświadczenie, metody Edu Bears, wytyczne Cambridge English i wytyczne Rady Europy wg ESOKJ – Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Nieuchronnie prowadzi do celu: biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim. Czemu?

  • bo egzaminy wyznaczają kamienie milowe edukacji językowej – dzielą drogą na osiągalne odcinki i sprawiają, że pokonanie tej drogi jest nie tylko możliwe, ale i kontrolowane,
  • bo dają faktyczne świadectwo osiągniętego poziomu i weryfikują (!) poziom kursu językowego oferowanego przez szkołę językową,
  • bo uczą koncentracji w dążeniu do celu oraz wymuszają systematyczność i dyscyplinę,
  • bo dają poczucie sukcesu i uznawane certyfikaty na całe życie.

To naprawdę działa!

AUTORYZOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE PL 277

To znaczy, że mamy akredytację na przeprowadzanie egzaminów w imieniu Cambridge English. Egzaminy organizujemy nie tylko dla kursantów Clan City, ale też dla innych szkół i organizacji. Obecnie współpracujemy z ponad 120 partnerami w całej Polsce. Znaczy to też, że nasza kadra zna egzaminy od podszewki i nasi kursanci są obsługiwani przez profesjonalistów.

LICENCJONOWANE METODY NAUCZANIA

Szkoły Clan City są nie tylko Akredytowanymi Centrami metod Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League, ale też są ich szkołami macierzystymi – obie u nas powstawały i z naszym udziałem.

ZESPÓŁ – jest nas sporo, ponad 40!

Lubimy nasz zespół i dobrze się czujemy we własnym sosie :). Składa się on z lektorów, metodyków, administracji i kadry zarządzającej. Corocznie też oferujemy staże lektorskie dla początkujących nauczycieli.
Nasza misja to:

Grow strong with English and enjoy it!
(pol. Rośnij w siłę z angielskim i ciesz się tym!)

Zapraszam w nasze progi!
Diana Kubica

materiał partnera