Świat dziecięcych marzeń z LEGO® DREAMZzz™ w CH Forum. Dwa dni zabawy dla młodszych i starszych

W gliwickim FORUM na miłośników najsłynniejszych klocków na świecie 1 i 2 marca czekać będzie nie lada niespodzianka. W tych dniach na scenie zagości najnowsza kolekcja duńskiej marki LEGO®, która tym razem zaprosi do świata dziecięcych marzeń.

 
Impreza rozpocznie się w piątek i sobotę o godzinie 11:00 i potrwa do 19:00. Przez cały dzień dzieci w towarzystwie dorosłych będą mogły odkrywać nieograniczoną moc kreatywności snów z LEGO® DREAMZzz™. Poznają przygody szkolnych przyjaciół, którzy uczą się wykorzystywać wyobraźnię w podróży do Świata Snów i wezmą udział walce z Królem Koszmarów.

Dzieci do lat 13 będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami, dla nieco starszych budowniczych przewidziano strefę swobodnego budowania, gdzie będą mogli bez żadnych ograniczeń tworzyć niezwykłe budowle.

Nowo powstałe prace zostaną zaprezentowane na ekranach wieży multimedialnej wraz z fragmentami serialu LEGO® DREAMZzz™. Z kolei na najmłodszych odwiedzających czekać będzie strefa LEGO® DUPLO®.


Oto wszystkie strefy dostępne w czasie trwania dwudniowej akcji LEGO® DREAMZzz™:

  • Misje LEGO DREAMZzz – 5 różnych zadań, związanych z bohaterami nowej serii (Mateo, Izzie, Logan, Cooper, Zoey), premiowanych nagrodami: plakatem i imiennym dyplomem.
  • Strefa multimedialna – to tutaj dzieci mogą zobaczyć swoje konstrukcje, sfotografowane i przeniesione na duży ekran.
  • Strefa konkursowa – możliwość wzięcia udziału w konkursach tematycznych z nagrodami, w których jurorem będzie duża maskotka LEGO®.
  • Strefa wolnego budowania – miejsce, w którym można puścić wodze fantazji i samodzielnie lub z rodzicami tworzyć własne, niepowtarzalne konstrukcje.
  • Strefa LEGO® DUPLO® – w basenie wypełnionym klockami oraz na stolikach najmłodsi będą mogli układać swoje pierwsze budowle.

Świat snów i supermocy dziecięcej wyobraźni czeka od 1 do 2 marca w FORUM. Przyjdź i baw się razem z LEGO® DREAMZzz™.

materiał partnera