Szukacie unikatowych prezentów na Zajączka? Wielkanocne FORUM Rękodzieła już w ten weekend

Kroszonki, upominki, dekoracje stołów i ozdoby świąteczne – takie wykonane ręcznie przedmioty będą królować podczas ostatnich przed Wielkanocą spotkań rękodzielników. FORUM Rękodzieła w gliwickim centrum handlowym odbędzie się w sobotę, 18 marca.

 
Jeżeli szukacie unikatowych prezentów na zajączka, ozdób świątecznych do mieszkań, jajek z niepowtarzalnymi motywami to jak zawsze do Centrum Handlowego FORUM zaprasza Was ponad 20 wystawców, którzy w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przygotowali specjalne rękodzieła. Spotkanie z rękodzielnictwem odbędzie się 18 marca, od 12:00 do 18:00, na poziomie 0, w okolicach sceny głównej.

To będzie dobra okazja, by na święta otoczyć się wyjątkowymi przedmiotami. To małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie dlatego sprawią mnóstwo radości i uczynią Wielkanoc wyjątkowym czasem. Spodziewamy się dużego zainteresowania, dlatego przybywajcie w pierwszej połowie dnia, bo wtedy możecie liczyć na największy wybór

– mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.


Podczas kolejnej już edycji FORUM Rękodzieła wystawcy wpłacą cegiełki na rzecz Fundacji Stacja 6, które jak zawsze trafią do potrzebujących. Podopiecznymi Stacji 6 jest około 150 osób bezdomnych, samotnych i biednych, które na co dzień otrzymują żywność i przedmioty codziennego użytku oraz mogą liczyć na coroczne spotkania przy wigilijnych stołach.

Założeniem stworzenia FORUM Rękodzieła było pomaganie przez kupowanie. Takie hasło zawsze więc towarzyszy spotkaniom rękodzielników podczas FORUM Rękodzieła. Teraz spotkanie odbędzie się 18 marca czyli w najbliższą sobotę, ale kolejne imprezy z rękodziełem zaplanowane zostały w soboty: 22 kwietnia, 20 maja i 17 czerwca. Daty te oraz szczegóły następnych spotkań rękodzielników będą publikowane na: https://forumgliwice.pl.

Rękodzielnicy chcący współpracować ze Stacją 6 mogą kontaktować się dzwoniąc pod numer: 796926314. Sklep charytatywny w CH FORUM jest również miejscem, które funkcjonuje jako centrum wsparcia dla osób w trudnych sytuacjach życiowych. Dochód z niego oraz FORUM Rękodzieła trafia do osób bezdomnych, biednych, chorych i samotnych.

Wpadajcie na FORUM Rękodzieła, do pomagania przez kupowanie!

materiał partnera