Trzecia Droga idzie do wyborów z hasłem „Chodź z nami”. Kandydat na prezydenta Gliwic? „Trwają rozmowy”

Trzecia Droga przedstawiła listę kandydatów na radnych. – „W naszym mieście od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o układ władzy. Nadszedł czas, aby przewietrzyć samorządowe korytarze” – mówią przedstawiciele komitetu, który na razie nie zaprezentował kandydata na prezydenta Gliwic, ani nie zdradził kogo ewentualnie poprze.

 
Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, trwają jeszcze rozmowy na ten temat wśród członków Trzeciej Drogi Polski 2050 Szymona Hołowni i PSL, ale ostateczne decyzje nie zapadły. Na liście kandydatów na radnych znaleźli się nauczyciele, przedsiębiorcy, prawnicy, osoby z doświadczeniem w służbie mundurowej i w samorządzie.

Wśród nich znaleźli się m.in.: Rafał Cybul, Magdalena Stryja, Olga Paleczna, Marek Lewandowski i Sławomir Herman. Do Sejmiku z kolei będzie kandydować Dominika Witkowska, mieszkanka powiatu gliwickiego.

Hasłem, z którym komitet idzie do wyborów jest „Chodźcie z nami”, a program ujęty został w zaledwie kilku punktach: Nie dla dewastacji środowiska, Tak dla zielonych Gliwic; Nie dla tylko komercyjnych osiedli, Tak dla budownictwa komunalnego; Nie dla chybionych inwestycji, Tak dla rozwoju przedsiębiorczości.


Konferencja prasowa Trzeciej Drogi z udziałem kandydatów na gliwickich radnych. Prezentacja poszczególnych nazwisk zaczyna się od ok 4m:50s:

(żms)

26 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze