Ukradł tablice rejestracyjne, a potem paliwo. Policja szuka kierującego BMW

Na stacji przy ulicy Okrężnej doszło do kradzieży paliwa, wcześniej zaś skradziono tablice rejestracyjne z pojazdu, które miały utrudnić identyfikację złodzieja. Jego wizerunek zarejestrowały jednak kamery monitoringu. Teraz policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

 
Postępowanie (RSD 161/24) w sprawie posługiwania się tablicami rejestracyjnymi nieprzypisanymi do pojazdu oraz kradzieży paliwa prowadzi III komisariat.

Rzecz działa się 22.10.2023 roku w Gliwicach przy ulicy Okrężnej. Niestety, mimo wykonania szeregu czynności dochodzeniowo-śledczych do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny – informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Zabezpieczono zdjęcie, na którym widać mężczyznę, który dopuścił się czynów. Podejrzany przyjechał samochodem marki BMW, był też charakterystycznie ubrany

– dodaje rzecznik gliwickiej policji.

Prowadzący sprawę starszy sierżant Daniel Niestrój zwraca się z prośbą do osób rozpoznających mężczyznę, lub tylko podejrzewających kim on jest, o kontakt telefoniczny, osobisty lub w innej dowolnej formie. Nr tel. 47 8590310, e-mail: daniel.niestroj@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Można też przekazywać informacje za pośrednictwem skrzynki kontaktowej „Powiadom nas”.

Policja gwarantuje informującym anonimowość.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

12 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze