“Urząd Miasta niszczy Piasta” – twierdzą fanatycy klubu z Okrzei. Dopingowali zza płotu stadionu

Trwa konflikt między najbardziej zagorzałymi fanami Piasta Gliwice a zarządem klubu, a także władzami miasta. Z tego względu część kibiców w dniu meczu z Arką Gdynia zgromadziła się pod płotem stadionu, by stamtąd prowadzić doping.

Na przyniesionych przez nich transparentach przeczytać można było napisy: “Pikniki charakteru nie macie, z zarządem trzymacie. Piast Gliwice to my a nie wy”, “Miliony zabrali, mydlą oczy derbami”, “My kasy z tego nie mamy, za te barwy życie oddamy” oraz “Urząd Miasta niszczy Piasta. Piast to my”.

W rezultacie zakazów stadionowych, a także w wyrazie sprzeciwu wobec polityki zarządu przyjętej po zamieszkach, jakie miały miejsce podczas marcowego meczu z Górnikiem Zabrze, część kibiców nie uczestniczy w meczach Niebiesko-Czerwonych, prowadząc doping zza ogrodzenia Stadionu Miejskiego. Taka sytuacja miała miejsce podczas sobotniego spotkania z Arką Gdynia, które rozgrywane było przy Okrzei 20.

– “(…) doping tego wieczoru był na prawdę konkretny. Co chwile odpalana pirotechnika, plus konkretne wyrzutnie które narobiły huku pod stadionem podsumowały ten dobry dzień. Piast wygrywa, kibice pokazali jedność, bo wśród nas pod stadionem pojawiło się sporo pikników którzy obiecali nam wsparcie w tych ciężkich dla nas chwilach” – czytamy w relacji z dopingu pod stadionem zamieszczonej przez profil Szobiszowice Piast Gliwice (pisownia oryginalna).

Nagromadzenie kibiców przy Okrzei spowodowało wzmożone zaangażowanie sił policyjnych. Pojawiły się też doniesienia, że widzowie chcący normalnie wejść na stadion byli przez grupę zaczepiani. Miało dojść starć i przepychanek.

Rzeczywiście pod stadionem przy bramie nr 1 (od strony cmentarza) zgromadziło się ok 200 pseudokibiców, którzy nie wchodzą na stadion, gdyż od pamiętnych derbów są obrażeni

– poinformował nadkomisarz Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

– 200 osobowa grupa stojąca, głośna i często wulgarna mogła powodować poczucie zagrożenia o normalnych kibiców. Policja jednak nie otrzymała żadnej informacji o naruszeniu czyjejś nietykalności itp. – dodaje.

Jak relacjonuje nadkomisarz, widząc wspomniane osoby gromadzące się na drodze pożarowej, funkcjonariusze postanowili interweniować. Zebranym nakazano rozejście, gdyż stojąc tam wywoływali obawy normalnych kibiców i blokowali dostęp do bramy.

Grupa przemieściła się na ul. Lipową, gdzie powiesiła na ogrodzeniu dwa transparenty.

Na ulicy pojawili się kolejni młodzi ludzie – zatem razem było ich już około 300. Policyjny poddział podjął interwencję nakazując przez tubę rozejście się zgromadzenia. Obeszło się bez siłowych rozwiązań. Funkcjonariusze cały czas nagrywali i fotografowali te osoby, rejestrowano ich zachowania.

– Trwa analizowanie zapisów, będą wyciągnięte konsekwencje wobec sprawców wykroczeń polegających na: zaśmiecaniu, używaniu słów wulgarnych i odpaleniu rac. Nie mamy żadnych informacji o przestępstwach. Wszystko działo się poza stadionem – informuje Słomski.

Co z bezpieczeństwem podczas derbów?

Wielkimi krokami zbliża się wrześniowe spotkanie Niebiesko-czerwonych z Górnikiem Zabrze (29.09). Staraliśmy się ustalić, czy są już przewidziane środki bezpieczeństwa, które pozwolą na uniknięcie wydarzeń, jakie miały miejsce podczas marcowego, derbowego meczu.

Tylko policja udzieliła nam odpowiedzi.

– Z całą pewnością będzie to impreza kwalifikowana jako mecz podwyższonego ryzyka, a to oznacza, konieczność powołania sztabu, czyli ośrodka decyzyjnego w komendzie. Rejon stadionu i newralgiczne miejsca będą dobrze “okamerowane” i monitorowane on-line we wspomnianym już centrum dowodzenia. Jeśli chodzi o policję, to będą adekwatne siły i środki. Gdy zajdzie taka potrzeba – do monitorowania zostanie użyty dron – zapowiada Słomski.

Wysłaliśmy zapytania o bezpieczeństwo podczas derbów także do Piasta Gliwice i magistratu, jako największego udziałowca w klubie, jednak żadna ze stron od trzech tygodni nie zdecydowała się udzielić stosownej informacji.

(żms)
fot. Szobiszowice Piast Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Kajetan
Kajetan

Mam nadzieje ze tej patologii z młyna nikt nie bedzie odpowiadał z magistratu. Póki co nie ma się czego czepić zespol jest na 4 miejscu w ekstraklasie. Afer związanych z Piastem tez nie ma wiec cały ten bojkot przez kilkudziesięciu kiboli nie ma sensu. Nie ma ich na stadionie to i zdecydowanie mniej wulgaryzmów poza pojedynczymi wybrykami. Robią tylko z siebie pośmiewisko na cały kraj a przy okazji przynoszą wstyd normalnym kibicom i klubowi.

Górnik
Górnik

Głos patologii kibolskiej, to głos alfonsa-terrorysty, który ma pretensje do cywilizowanego systemu społecznego, że wyzwolił prostytutki spod jego niewolniczej kurateli. Jak ktoś chce mieć terrorystów za wspólników, to niech z nimi paktuje. Ale niech pamięta, że w tym samym momencie straci wszystko, jakiej by nie miał pozycji i układów. Dosyć kryminalnej patologii na garnuszku podatnika!

1945
1945

Rozumiem ze Ty jesteś patologią z innego sektora, o ile w ogóle chodzisz na mecze.zarząd kradnie kasę na prawo i lewo i juz dawno moglibyśmy być liczącym się klubem w Polsce ale to nie pasuje UM. Tam ważna jest tylko kasa. Ale tobie to odpowiada ze na meczu jest jak na stypie. Wszyscy kibice w Polsce są solidarni i nie przyjeżdżają do nas ale nie u nas. Nie zabrania ci chodzic na mecze,ale zainteresuj się chociaż co się tu dzieje. A i jeszcze raz, nie mierz każdego swoją miarą. To że Ty jesteś patologia to nie znaczy ze kibice z… Czytaj więcej »

Urko
Urko

“Młyn” to patologia. I tyle. To jest dogmat . Tak jak w kibolskiej matematyce : 2=2 =3,5

Poko
Poko

Zastanawiam się tylko czy jeśli nie cały młyn to patologia to kto śpiewa te idiotyczne przyspiewki? U nas mało było dopingu tylko cały czas bluzgi, stosunki z Gornikiem i tak w kółko. Ze swieca szukac tak idiotycznego repertuaru na stadionach. Pozdrawiam

Emeryt
Emeryt

Ja mieszkam blisko stadionu i po kazdym meczu sa ponszczone kosze na smieci i syf w okolicy.Wiem że wiekszosc kibiców to normalni kulturalni ludzie ale częśc to najgorsze chamy i przez ich zachowanie sa żle postrzegani wszyscy kibice.Ton Twojej wypowiedzi świadczy o tym że niestety zaliczasz się do tej 2 grupy.Przykro mi.

kibic piasta NORMALNY!!
kibic piasta NORMALNY!!

NAPEWNO WRÓCIMY!! Bo zorganizowany doping jest na każdym KAŻDYM STADIONIE oprawy itd! Kibice Lecha tez bojkotowali i wrócili WIEC NAPEWNO MY TEŻ WRÓCIMY oby z lepszym dopingiem dla drużyny i wspólna dobra zabawę! i przede wszystkim mało bluzgow bo to nie takie potrzebne choć bluzgi i tak są ale by było ich jak najmniej ☺ OKREŚLANIE CAŁEJ GRUPY KIBICÓW CO SĄ W MŁYNIE OD PATOLI DEB*** TO SPORE PRZEGIĘCIE LUDZIE!!! NIE WSZYSCY! którzy są w tym środowisku się tak zachowują by tak o nich mówić i obrażać!!

ja234
ja234

@kibic piasta NORMALNY!! Produkujesz się, miotasz się, odpowiedz mi na moje pytanie jeśli potrafisz, dlaczego “normalni kibice” nie ustawią do pionu tej, ponoć, garstki fikającego kibolstwa?boicie się tych dresów czy jak?bo są głośni?

kibic piasta NORMALNY!!
kibic piasta NORMALNY!!

Tak tak chamstwo i tylko wulgaryzmy WCALE ze NIE NIE ZAWSZE I NIE CIAGLE!! na piknikach niby nie ma bluzgow? TEZ SĄ na sędziego na piłkarzy drużyny przeciwnej itd na każdym stadionie tak jest WIEC NIE PIEPRZCIE ZE TYLKO NA MŁYNIE SA bluzgi bo jak widać N I E !

CŻPG
CŻPG

LOL a gdzie kasa za transfery gdzie szkółka piłkarska ktoś trzyma ręke na pulsie mydli wam oczy a wy wierzycie komuś może ty jesteś patologia bo ja nie wypraszam sobie jestem normalnym kibicem z młyna patologi było paru patrz więcej stało na trybunach i czekało co się wydarzy LOL.

kibic piasta NORMALNY!!
kibic piasta NORMALNY!!

NAPEWNO WRÓCIMY!! Bo zorganizowany doping jest na każdym KAŻDYM STADIONIE oprawy itd! Kibice Lecha tez bojkotowali i wrócili WIEC NAPEWNO MY TEŻ WRÓCIMY oby z lepszym dopingiem dla drużyny i wspólna dobra zabawę! i przede wszystkim mało bluzgow bo to nie takie potrzebne choć bluzgi i tak są ale by było ich jak najmniej ☺ OKREŚLANIE CAŁEJ GRUPY KIBICÓW CO SĄ W MŁYNIE OD PATOLI DEB*** TO SPORE PRZEGIĘCIE LUDZIE!!! NIE WSZYSCY! którzy są w tym środowisku się tak zachowują by tak o nich mówić i obrażać!! WIEKSZOŚĆ to my na wyjazdy jeżdzimy za klubem wiele km a nie pikniki… Czytaj więcej »

PIKNIK
PIKNIK

Wylegli z dzielnic cudów. Tumory społeczne,gangrena,robactwo i inne pospolite knojactwo. Mają rację. Piast to oni ! Tak oni .Na pobazgranych ścianach w zarzyganych i obszczanych bramach. Wy bando ze sportem nie macie nic wspólnego.Do obozów pracy z wami. Nie chcę widzieć ani słyszeć tej swołoczy na stadionie.

Alimenciarz
Alimenciarz

Brudopachołki napisały PIAST TO MY ! Jak WY to sobie go utrzymujcie .Z kradzieży,narkobiznesu,z prostytucji waszych dziewczyn .Mnie to rybka

Ampuła
Ampuła

Od biedy to fanatykiem można nazwać mnie, bo od dawna na mecze Piasta chodzę bez oglądania się na wyniki, poziom gry, bieżącą sytuacje w tabeli, pogodę, dzień tygodnia, godzinę, skład zarządu i obsadę klubowej cieciówki.
Pod stadionem zgromadzili się ultrasedesi. A ultrasedes staje się fanatyczny dopiero po trzech wbiegnięciach na murawę z deską sedesową własnoręcznie wyrwaną ze stadionowego WC.

₩¥
₩¥

Widać, że rozmawianie z tymi “ludźmi” nie ma sensu. W myśleniu członków owego zgromadzenia rzucanie wulgaryzmów do kibiców idących na mecz czy zaczepianie jest nic nie znaczącym odchyleniem od porządku. Wulgarna banda skorych do agresji typów w dodatku w kupie, w której ponoć tkwi siła. Wg nich był spokój. To policja niepotrzebnie interweniowała.

Wasz Franek
Wasz Franek

ZERO ROZMÓW Z CHOŁOTĄ

CŻPG
CŻPG

czyli z tobą ja nie jestem patol wypraszam sobi mądry zrób młyn na nowo powiedz mi ilu kibiców z piknika przychodzi nawet jak piast pezegrywa np wygra mecz będzi 7/8 tysi pojedzie na wyjazd przegra już po niedzielnych kibicach nawet jak mecz w sobotę 18:00 kibice sukcesu jak było na legi 2 minuty do końca a ludzie wychodzą ze stadionu już jak bym się nie odezwał że kibicuje się do gwizdka to by wyszli a tak 10 osób został i czekało do końca niedzielni kibice przychodza jak piast wygrywa.

kibic
kibic

jakie z was bezmózgie istoty pokazaliście w marcu piastogłuptaki!
widziała cała Polska i miała niezłą beke

To ja piknik
To ja piknik

A kto 15 sierpnia 2015 r. na 20 minut przed końcem meczu z Legią przy stanie 1-1 zwinął oprawę i ucichł? Na szczęście “pikniki” podjęły doping i wygraliśmy 2-1. A po wygranym meczu piłkarze podbiegli najpierw do nas, by podziękować za doping. Do was poszli później tylko przez grzeczność.

Poko
Poko

Chlopie, tego się czytać nie da, to nie bluzgi na Górnika. Piszesz do ludzi więc zadbaj o formę. Pozdrawiam

...
...

Okazuje się, że Piast to NIE wy. Was niema, a Piast odnosi sukcesy, boli co? Szkoda że klub nie ciśnie teraz promocji w kierunku rodzin, dla których tak na prawdę są stadiony.

seba87
seba87

Też tak myślę. A najbardziej boli że na derby nie mogą wejść. Debile bo tylko tak powinniśmy się do nich odnosić…

kibic
kibic

Tak tak NAS NIEMA hahaha ZAWSZE BYLIŚMY I BĘDZIEMY!! TO MY ZAWSZE jeździmy na wyjazdy a z piknika mało kto a na mecze to nie wszyscy z piknika tak chodzą! Jak są wyniki i drużyna gra dobrze to przychodzą a tak to wyjeb*** oczywiscie NIE WSZYSCY ☺ i tez wychodzą ze stadionu przed zakończeniem meczu! GDZIE MLYN NIGDY NIE WYCHODZIŁ!

CŻPG
CŻPG

popieram

Gliwiczanin
Gliwiczanin

żal ci tych derbów z Górnikiem co z****? mógłbyś swoją bezradność, kompleksy i niskie morale wyładować na ogrodzeniu płyty boiska, a tak?? pozostają ci bazgroły na murach i elewacjach pod osłoną nocy, niczym szczur kanałowy!

gliwicjus
gliwicjus

Najpierw niech naprawią szkody spowodowane przez obszczymurków z tych wszystkich brygad centrum, podłych rejonów i innych wszarzy zostawiających ślady swojego żałosnego istnienia na wszystkich elewacjach w mieście. Aha, i dołóżcie jeszcze tych kretynów, którzy szli niedawno w nocy od dworcowej w górę rybnickiej bazgrając czarnym sprejem jakieś nazwiska i liczbę 997.
Ani złotówki z kasy miejskiej na piastogłupoli i ich pożal się Boże “wyznawców”!

Krzysztof
Krzysztof

Ty mi mojej dzielnicy Centrum nie obrażaj. Nie wiecie jak jest z zarządem i UM a piszecie głupoty. Sprawa derbów juz dawno jest zakonczona, dlaczego nie chcą rozmawiac? Nawet nie zapytacie się.. Bo stowarzyszenie chce rozliczyć klub a im to nie w nos.. Nikogo nie bronie i nie mam zamiaru, ale to co się dzieje na lini kibice -to nawet za Drabickiego nie było

Ampuła
Ampuła

Jestem kibicem i na linii pomiędzy mną a klubem nie dzieje się nic szczególnego. Kupuję karnety i jestem wpuszczany na mecze. Zarząd klubu znam z mediów i to mi wystarczy. Jasne, chciałbym, żeby prowadzili klub do samych sukcesów, bo byłoby mi przyjemnie utożsamiać się z nimi. A jak popełniają przestępstwa, to niech idą do ciupy. Może gdybym założył na szyję sedes wyrwany ze stadionowego WC, sforsował płot i wbiegł na murawę, to na linii między mną a klubem coś uległoby zmianie. Może wtedy byłbym w takim stanie umysłowym, żeby żądać “rozliczenia klubu” – choćby z tego, że płacę za karnety… Czytaj więcej »

Wania
Wania

Gościu, ci twoi koledzy troglodyci nie rozliczyli by nawet paragonu za zgrzewkę piwa na 5, a ty tu twierdzisz, że ktoś jakiś zarząd chce rozliczać.
Z czym do ludzi…

Janusz
Janusz

Ja chodzę na mecze Piasta 26 lat i mogę powiedzieć że nikomu nie brakuje na stadionie tych obszczymurków i innych obrażonych kolesi którzy nazywają się “kibicami”.
Dziękujemy Wam i prosimy abyście w dalszym ciągu byli obrażeni na klub i władze miasta ponieważ jest spokojniej i bezpieczniej na stadionie.
DZIĘKUJEMY.

kibic piasta NORMALNY!!
kibic piasta NORMALNY!!

NAPEWNO WRÓCIMY!! Bo zorganizowany doping jest na każdym KAŻDYM STADIONIE oprawy itd! Kibice Lecha tez bojkotowali i wrócili WIEC NAPEWNO MY TEŻ WRÓCIMY oby z lepszym dopingiem dla drużyny i wspólna dobra zabawę! i przede wszystkim mało bluzgow bo to nie takie potrzebne choć bluzgi i tak są ale by było ich jak najmniej ☺ OKREŚLANIE CAŁEJ GRUPY KIBICÓW CO SĄ W MŁYNIE OD PATOLI DEB*** TO SPORE PRZEGIĘCIE LUDZIE!!! NIE WSZYSCY! którzy są w tym środowisku się tak zachowują by tak o nich mówić i obrażać!!

gliwicjus
gliwicjus

Facet, zażyj sobie meliski bo ci żyłka pęknie. A w wolnym czasie, którego jak widać masz w nadmiarze weź się za czyszczenie elewacji ze śladów pozostawionych przez twoich przyjaciół “wyznawców”.

Erni
Erni

pewnie, że nie wszyscy….pozostali handlują dragami i dopalaczami, kradną samochody i napadają na samotne staruszki wieczorową porą.

kibic piasta NORMALNY!!
kibic piasta NORMALNY!!

tak tak jasne jasne haha SKOŃCZ PIEPRZYC! spora WIĘKSZA częśc normalnie ma prace maja rodziny!! WIĘC NIE PIEPRZCIE BAJEK!!

Bebok
Bebok

Wolę pójść na mecz bez tej hołoty, może nie ma zorganizowanego dopingu ale nie ma też wulgaryzmów, rac, gazu pieprzowego i innych “atrakcji”. Spokojnie można zabrać dziecko i skupić się na meczu.

Maciek
Maciek

Cieszy fakt że są w Gliwicach normalni ludzie co widać po wpisach na forum. Ja już myślałem że na stadionie siedzi sama patologia a tu taka miła niespodzianka. Pozdrowienia dla normalnych i zdroworozsądkowych kibiców którzy mają w tej chwili wolny wstęp na mecze…

Urko
Urko

Tzw. Szlachta dalej nie odróżnia papieru toaletowego od własnych majtek.

Kamo Piknik
Kamo Piknik

W końcu człowiek z dzieckiem może w weekend wyjść na mecz i ma pewność, że dziecko na patologie patrzeć nie będzie. Tym polglowkom i tak nie robi różnicy czy stoją pod brama klubu czy brama monopolowego. Pozdrawiam pozostałych zagorzałych “Pikników”.

kibic piasta NORMALNY!!
kibic piasta NORMALNY!!

OKREŚLANIE CAŁEJ GRUPY KIBICÓW CO SĄ W MŁYNIE OD PATOLI DEB*** TO SPORE PRZEGIĘCIE LUDZIE!!! NIE WSZYSCY! którzy są w tym środowisku się tak zachowują by tak o nich mówić i obrażać!! WIEC NIE WSADZAJCIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA!!!

Vit
Vit

Popieram protest pistokiboli. Oby trwał wiecznie! Zarząd klubu powinien wynająć im jakąś łąkę lub kawałek pola niedaleko w Żernikach, pod lasem – żeby se chłopaki mogl poodpalać race, powydzierać się, pomachać fanami itd. A dla wyróżniających się wybrańców powinien Zarząd – raz lub dwa razy do roku, np. na święta, – wynająć jakąś nieczynną halę lub boisko, żeby se chłopaki zorganizowali zamkniętą ustawkę z żabolami. Wstęp wolny, zabezpieczony przez policję. Niech sobie trochę wzajemnie obtłuką ryje. No, ale leczenie na własny koszt, nie z państwowego ubezpieczenia. Na to nas jeszcze nie stać.

775
775

Fanatyk – osoba żarliwie wyznająca jakąś ideę lub religię, skrajnie nietolerancyjna w stosunku do zwolenników innych poglądów.

Ssss
Ssss

Czy Policja złapie te ścierwa co wszędzie piszą PR podłe rejony czy 997. Te szmaty powinny za to płacić a nie niszczyć kolejne

KLC
KLC

Normalnie na piknikach było do marcowego meczu derbowego. Teraz grupa prowokatorów stoi nad sektorami K i M, z którymi ochrona nie radzi sobie, by doprowadzić ich na wykupione miejsce. Do kibicowania pod ich dyktando zmuszają wulgaryzmami starych wiernych kibiców, którzy od początku nowego obiektu zajmują stałe miejsca. Przykro jest na to patrzeć i słuchać i chyba zrezygnuję po siedmiu latach nieprzerwanego kibicowania.

Krzychu
Krzychu

200 szajbusów zabija nam kochany klub. Tym “Sylwestrem” pod płotem ośmiszyliście się tylko. Te zaczepki wobec mojej osoby” ty piknik….sp…” nie powstrzymają prawdziwych kibiców do kibicowania Piastunkom. Piast Gliwice Całe Życie. Ponoć Łabędy potrzebuja kibiców. Tam waszeiejsce, pajace!. Mam nadzieję, że zarząd ( celowo małą literą), który mam głeboko w …uchu, nie ugnie się przed psycholami. Załatwili szczewom mecz, a teraz mają pretensje? To jest chore!

alf
alf

Niech ta patola z młyna już nie pojawia się nigdy na meczach !!!! Ciężko wam zrozumieć buraki że nikt za wami nie tęskni już? Ale w sumie sumie by zrozumieć coś trzeba mieć rozum :)

kibic normalny
kibic normalny

NAPEWNO WRÓCIMY!! Bo zorganizowany doping jest na każdym KAŻDYM STADIONIE oprawy itd! Kibice Lecha tez bojkotowali i wrócili WIEC NAPEWNO MY TEŻ WRÓCIMY oby z lepszym dopingiem dla drużyny i wspólna dobra zabawę! i przede wszystkim mało bluzgow bo to nie takie potrzebne choć bluzgi i tak są ale by było ich jak najmniej ☺

Urko
Urko

E!! No jak to ????? A honor ???? Poczucie godności i szacunku dla samych siebie ???? :-):-):-):-):-)

normalny z normalnych
normalny z normalnych

Nikt was tu nie chce, nie dociera??

CŻPG
CŻPG

ciebie też piknik na legi na młynie pokazał doping żrąc słonecznik i robiąc syf i zero angażu dopingu.

kibic normalny
kibic normalny

OKREŚLANIE CAŁEJ GRUPY KIBICÓW CO SĄ W MŁYNIE OD PATOLI DEB*** TO SPORE PRZEGIĘCIE LUDZIE!!! NIE WSZYSCY! którzy są w tym środowisku się tak zachowują by tak o nich mówić i obrażać!!

Urko
Urko

Tak, tak . Tylko jak znaleźć te diamenty w tej stercie nawozu ????

CŻPG
CŻPG

to żegnam nara.Klub i miasto boi się rozliczenia bo będą musieli uciekać.

Urko
Urko

Niby będą uciekać przed tą garstką ćwoków ?:-):-):-):-)

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Ta garstka stadionowych półgłówków, obszczymurków i zwyczajnych przestępców (200 osób), powinna być natychmiastowo spacyfikowana przez Policję i każdy z tych imbecyli z osobna, powinien otrzymać zarzut udziału w nielegalnym zgromadzeniu.

WC stadionowy
WC stadionowy

Chcą “honorowo” za wszelką cenę na derbach się pojawić. Tylko czy bandyci mają honor ? Śmiem w to watpić

Maniolo
Maniolo

Przypadkiem nie pojawiajcie sie na derbach 29.09. Bo znów strzelicie samobójke jako ten “12 zawodnik”

kanalia52
kanalia52

Nie fanatycy tylko banda kretynów.

Jan
Jan

Mam 63 lata i jakiś młody gówniarz mnie przepychał. Nie zgłosze tego na Policje bo wiem że będą się mścić na mnie

Dxz
Dxz

Na zdrowy chlopski rozum ,( NIESTETY dla was ),gdyby nie Urząd Miejski naszego Piasta by nie było ,nie bylo by reaktywacji ganialibysmy po kretowiskach ,tak że zanim coś napiszecie to sie dobrze zastanówcie
A tak w ogóle to WY jestescie bez winy.