„W grupie raźniej”, czyli 4 osoby podróżują na 1 bilecie. Specjalna oferta na nadchodzący długi weekend

Podróżowanie bez limitu przez 24 godziny dla 4 osób to oferta Kolei Śląskich na drugi długi weekend majowo-czerwcowy, która kosztuje 100 zł. Bilet kupuje jedna osoba, zabiera ze sobą trzech współpasażerów i w takim składzie wyrusza na wycieczkę po południowej części Polski.

 
Miejsc do odwiedzenia nie brakuje – Wisła Głębce, Zwardoń, Bielsko-Biała, Pszczyna, Częstochowa, Siewierz, Oświęcim, Kraków, a nawet Zakopane – a także miejscowości po drodze – w ofercie „W grupie raźniej” wszędzie tam można wybrać się z Kolejami Śląskimi.

Dodatkowe pociągi i bilet specjalny dla pasażerów „W grupie raźniej” to propozycja na nadchodzący długi weekend 29 maja – 2 czerwca.

– Oferta „W grupie raźniej” to coś dla tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie. Zasada jest prosta – jedna osoba kupuje bilet ważny przez 24 godziny w cenie 100 złotych i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi. Oferta obowiązuje na wszystkich trasach obsługiwanych przez
regionalnego przewoźnika z wyłączeniem odcinka Chałupki – Bohumin. Bilety w tej ofercie można kupować w przedsprzedaży – informują Koleje Śląskie.

Jak skorzystać? Oferta jest już teoretycznie dostępna na stronie przewoźnika w sekcji biletów sieciowych. W tym momencie jednak nie zarezerwujecie sobie możliwości przejazdu – specjalny bilet można będzie nabyć w przedsprzedaży dopiero od 23 maja.

Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie akcji: Oferta-specjalna-W-grupie-raźniej.

(żms)/mat. Kolei Śląskich

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
4 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze