W każdy piątek nowy koncert. Kulinarno-muzyczne imprezy w „Luminoso”

Już 3 lipca gliwicka restauracja ?Luminoso? przy ulicy Jasnej 31, zaprasza na kulinarno-muzyczną imprezę.

Posłuchać będzie można Krzysztofa Napiórkowskiego – zdobywcę kilkunastu nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej. Napiórkowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista, który wielokrotnie występował z takimi artystami jak Leszek Możdżer, Urszula Dudziak, Stanisław Sojka czy Grzegorz Turnau.

W każdy piątek od 3 lipca prezentować się będą młodzi, mniej lub bardziej znani artyści. Cykl piątkowych spotkań z klimatyczną  muzyką w ?Luminoso? to pomysł, który leży u podstaw koncepcji działania całej restauracji. Chodzi o to, by połączyć w jednym miejscu doskonałą kuchnię i ciekawy program kulturalny. Co tydzień goście restauracji będą mieli okazję posłuchać dobrego koncertu, na którym zagrają i zaśpiewają młodzi, interesujący twórcy.

Tylko w lipcu wystąpią : Krzysztof Napiórkowski, Janek Samołyk, zespół Moskule, Karolina Skrzyńska (na zdjęciu) i zespół Zawiało.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w restauracji ?Luminoso? lub rezerwacja pod numerem 517147528 (w cenie biletu poczęstunek). Więcej informacji także na facebooku.