UWAGA! Ze względu na wprowadzenie żałoby narodowej, zaplanowane w Europie Centralnej akcje i wydarzenia zostały przesunięte na kolejny tydzień, zgodnie z terminami w tekście poniżej.

Między 21 a 24 lutego koniecznie odwiedź Europę Centralną w Gliwicach. Centrum handlowe nagrodzi klientów prezentami za zakupy. Natomiast 23 i 24 lutego zaprosi na niezapomniane wydarzenie w krainie LEGO. Tego nie można przegapić!

W poszukiwaniu powalentynkowych inspiracji warto odwiedzić Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach. Każdy znajdzie tutaj idealny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby – męża, żony, chłopaka, dziewczyny bądź przyjaciółki lub przyjaciela.
Na zakupy z tej okazji warto wybrać się między 21 a 24 lutego. W tych dniach dla klientów przygotowana zostanie specjalna niespodzianka. Za zrobione zakupy będzie można odebrać prezent.

Po okazaniu paragonu za minimum 100 zł (przy specjalnym stanowisku), będą rozdawane zestawy klocków LEGO. Warto się pospieszyć – ich liczba jest ograniczona!

To jednak tylko początek przygotowanych niespodzianek.

Świat LEGO, konkursy i strefa dla zakochanych

Już w weekend (23 i 24 lutego) Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach przygotuje wiele atrakcji dla zakochanych, najmłodszych oraz całych rodzin.

Uczestnicy walentynkowego wydarzenia w Europie Centralnej wyrażą swoje uczucia za pomocą klocków LEGO – zbudują serca i walentynkowe pocztówki, które zostaną połączone w jedną, wielką, niepowtarzalną mozaikę.

W Europie Centralnej pojawią się reprodukcje obrazów słynnych malarzy stworzone z klocków LEGO m.in. „Bitwa pod Grunwaldem″ Jana Matejki. Jednocześnie każdy będzie mógł zostać artystą. Uczestnicy z pomocą animatorów ułożą znane arcydzieła takie jak „Dama z łasiczką″, „Babie lato″, „Stworzenie Adama″ czy „Dziewczyna z perłą″.
Dla uczestników przygotowane zostaną również inne zadania, między innymi dopasowywanie autora do dzieła lub odgrywanie scenki z obrazów. Dodatkowo każde dziecko dołoży swój klocek do wielkiej układanki, która pod koniec dnia stworzy obraz przedstawiający temat miłości. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Rodzinnie na co dzień

Warto przypomnieć, że rodziny odwiedzające Europę Centralną mogą skorzystać z nowej przestrzeni dla rodzin.

W gliwickim centrum handlowym otwarto nowoczesną, bezpłatną salę zabaw w tropikalnej aranżacji – „Figle Migle”.

Obok tradycyjnych atrakcji, jak między innymi ślizgawka, drabinki czy tablica do malowania kredą, pojawiły się interaktywne zabawki.

Przy „Figlach Miglach” działa pokój rodzica, w którym można wygodnie przebrać i nakarmić dziecko oraz podgrzać dla niego jedzenie. Powstała również toaleta przystosowana do wzrostu najmłodszych. Do tego rodzice mogą korzystać z poczekalni z ładowarkami i siedziskami.
Rodziny mają do wyboru także bogatą ofertę zakupowo-rozrywkową. To między innymi Kolejkowo, Galeria Figur Stalowych, kawiarnie, sklepy z zabawkami, ubraniami i artykułami dziecięcymi.

(materiał partnera)