Walka o buty na zajezdni. Zabrzanin pobił bytomianina, musiała interweniować policja

Pewnemu zabrzaninowi spodobały się buty śpiącego na ławce bytomianina, ale że ten nie chciał mu ich dać, zainteresowany zabrał obuwie siłą.

Nocne życie bywa pełne niespodzianek. Około godziny 2.00 w nocy, przy zajezdni autobusowej w Gliwicach, świadek zauważył dwóch szarpiących się mężczyzn i powiadomił policję – czytamy na stronie KMP.
Na miejscu szybko pojawili się stróże prawa z II komisariatu. Zastali pobitego 41-letniego mieszkańca Bytomia, użalającego się nad właśnie utraconym obuwiem.

Po przeczesaniu najbliższej okolicy policjanci spostrzegli sprawcę nietypowej kradzieży. Okazał się nim 44-letni zabrzanin.

Amator cudzych butów został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Srutin
Srutin

Znacie ten dowcip ?………………………Po Placu Czerwonym w Moskwie spaceruje obywatel mający na nogach tylko jeden but.Zwraca się do niego policjant.Towarzyszu ! Zgubiłeś jednego buta ………………Nie zgubiłem. Ja znalazłem.

...
...

Skąd policjant na Placu Czerwonym?

Strzykawa
Strzykawa

Zobacz Ampuła na fotkę ! Sadząc po butach to Balzac

romek
romek

Dlaczego kradzież butów jest nietypowa? Kiedyś upadłem z roweru na chodnik. Od razu znalazło się kilku “pomocników”, którzy zaczęli przymierzać moje sportowe buty. Na szczęście szybko się pozbierałem. Pracuję w centrum i wiele razy widziałem bandziorów jak kroili ludzi z telefonów, portfeli i ubrań też. Oczywiście straż miejska w takich momentach albo jest nieobecna albo udaje że nie widzi albo po prostu ucieka.

HA HA HA
HA HA HA

Na zdjęciu powyżej.Nogi kopacza piasta z naszego miasta po kolejnej przegranej.Sio !

Urko
Urko

Dr. Martens się w grobie przewraca…..

Daniel
Daniel

Ampuła obudź się . Brakuje twojego komentarza.

Eryk Duński

Piękno GOPu. W Krakowie powiedzieli by że mieszkańcowi Nowej Huty nie spodobał się reprezentant Bieżanowa więc w asyście Podgórzanina skopali mu tyłek.
A u nas? Każda osoba z innego powiatu :)

krakus
krakus

Bieżanów jest w Podgórzu więc z huciarzem by nie trzymał ten reprezentant