Wyprzedaż garażowa na placu Krakowskim. Można sprzedać zbędne rzeczy, można też coś kupić

fot. Rada Osiedla Śródmieście

Wraca wyprzedaż garażowa na placu Krakowskim. To dobry sposób, by pozbyć się rzeczy, których nie potrzebujemy lub znaleźć perełkę, innym już niepotrzebną. Najbliższa okazja nadarzy się w niedzielę, 21 czerwca.

Wyprzedaże organizowane przez Radę Dzielnicy Śródmieście cieszą się dużym zainteresowaniem gliwiczan. To okazja, by kupić unikatowe przedmioty, ale też przejrzeć szafy i pozbyć się rzeczy, których już nie używamy.

Warto wystawić swoje stoisko – opłata wynosi tylko 1 zł. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę i potrwa od godziny 8:00 do 13:00. Organizacja wydarzenia będzie przebiegała zgodnie z obowiązującymi zasadami higieniczno-sanitarnymi.


(nmm)/UM(mf)
fot. Rada Osiedla Śródmieście

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
RamPamPam

Dobrze, że redakcja napisała, że jak można coś sprzedać, to można też coś kupić.

wssw

Mam lać więc imprezy nie będzie.

Laszlo_egesz

Z ciekawości spytam, czy pogoda nie przepłoszyła handlujących w ostatnią niedzielę?

targowy

Było więcej ludzi niż w pogodny dzień. Na pniu schodziły plandeki, parasole, gumowce, pontony i kajaki. Wyprzedały się lampy kwarcowe i samoopalacze.

Imiu

Dętka używana w cenie dwóch nowych XD
90% to Janusze ale niech im się powodzi, tylko niech studzienki będą udrożnione bo będzie basen jak na Narodowym.

Sebix

Bedzie dobra okazja bo mam na spszedasz prawie nuwke katalizator z polówki trujki. Oddam za bescen, wartość rynkowa 1070 zł…

Sebix

No i co minusujom jeden z drógim? Pewnie nie wierzom że to z polo. A pewnie że z polo. Czerwonego. Mam na to zdjencia. Niewyraźne bo z prywatnego monitoringu nie do zgrania ale polo widać jak na rence.