Z Gliwic nad morze z centrum przesiadkowego. W wakacje pojazdy będą kursować codziennie

Z Gliwic do miejscowości leżących nad Morzem Bałtyckim można dotrzeć odjeżdżając z centrum przesiadkowego. Nowe połączenie transportem kołowym zapewnia firma Mokrzycki BUS&Travel. Podróż trwa od około 10 do nawet kilkunastu godzin.

 
Pojazdy odjeżdżają od 5 maja co piątek, o godzinie 19:50, ze stanowiska 23 na terenie CP (ul. Składowa 8). Można wybrać się do Międzyzdrojów, Kołobrzegu i Ustronia Morskiego. Linia będzie kursować sezonowo.

Najbliższy kurs w kierunku Bałtyku odbędzie się 12 maja. Koszt przejazdu w jedną stronę, w zależności od przystanku końcowego, wynosi 150-160 zł („tam i z powrotem” zapłacicie dwukrotność tej kwoty).

Od 16 do 30 czerwca autokar tej firmy będzie obsługiwał Centrum Przesiadkowe także w soboty, a między 1 lipca i 31 sierpnia – codziennie. 1 września linia znów „wróci” do piątkowego rozkładu, by 30 września wyruszyć z CP nad morze po raz ostatni w tym roku. Miejsce i czas wyjazdu zawsze będą te same – stanowisko 23, godzina 19:50.


Trasa sezonowej linii Mokrzycki-Bus wiedzie przez: Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Międzyzdroje, Wisełkę, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelicę, Trzebiatów, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Grzybowo, Kołobrzeg, Sianożęty, do Ustronia Morskiego. Więcej informacji i zakup biletów online na stronie mokrzycki-bus.eu.

(żms)/UM Gliwice

30 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze