Zaginiony 45-latek widziany był w okolicach gliwickiego Rynku. Od kilkunastu dni nie ma z nim kontaktu

AKTUALIZACJE: POSZUKIWANY MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ ODNALEZIONY CAŁY I ZDROWY.

Zaginął 45-letni gliwiczanin. Ostatni raz widziany był 30 marca w okolicach Rynku, na ulicy Bankowej. Prawdopodobnie kierował się w stronę placu Krakowskiego w Gliwicach.

Działania w sprawie zaginięcia prowadzi Zespół do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji.


Rysopis: wzrost około 168 cm, waży około 100 kg, jest krępej budowy ciała, posiada krótkie siwiejące włosy oraz widoczne zakola.

Ubiór: miał na sobie bluzę koloru czarnego z kapturem, zapinaną na zamek, spodnie dresowe koloru czarnego z wyraźnymi białymi lampasami wzdłuż nogawek oraz buty robocze koloru czarnego z czerwonymi elementami.

Osoby, które znają losy zaginionego prosimy o kontakt z całodobowym numerem oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach: 47 8592255. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego można też przekazywać bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, przy ul. Powstańców Warszawy nr 12, telefon 47 8592 342 lub 47 8592 358 lub na adres e-mail: poszukiwania@gliwice.ka.policja.gov.pl, bądź do najbliższej jednostki policji – informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice