Żarciowozy przed Areną Gliwice. Przygotujcie się na znakomite jedzenie i mnóstwo atrakcji. Start w piątek

Fot. Arena Gliwice

Gotowi na najlepszą plenerową imprezę w tym sezonie? Zapnijcie pasy i przygotujcie się na świetną zabawę – do Gliwic nadjeżdżają Żarciowozy, które zgotują Wam doskonały czas pełen świetnej rozrywki!

 
Już w najbliższy weekend Gliwicka Karczma Piwna przejmuje plac główny przed Areną Gliwice – przed nami trzy dni pełne kapitalnego jedzenia, niebanalnych napitków, tańca i muzyki na żywo. Festiwal Piw Rzemieślniczych, zachwycające kulinarne podróże, profesjonalny pokaz barmański, potańcówka z Swingin’ Train i szalona zabawa z dj’em – to przepis na świetny weekend.

Nie zabraknie burgerów, wrapów, quesadilli, pierożków i najlepszych słodkości. Start w piątek 30 września, zabawa potrwa aż do niedzieli – nie może Was zabraknąć, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Harmonogram:

Piątek 30.09, 15:00-23:00
Festiwal Piw Rzemieślniczych + Żarciowozy
19:00 Potańcówka podczas koncertu Swingin’Train

Sobota 1.10, 11:00-23:00
Festiwal Piw Rzemieślniczych + Żarciowozy Godzina
17:00 DJ z duetu „Krawat i Muszka”
19:00 Potańcówka z występem DJ + pokaz barmański Gents

Niedziela 2.10, 11:00-17:00
Festiwal Piw Rzemieślniczych + Żarciowozy

21 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
View all comments
Shame
29/09/2022 14:35

„Najlepsza plenerowa impreza w tym sezonie” – cała smutna prawda o Arenie i Gliwicach.

Konstruktywna krytyka
30/09/2022 08:40
W odpowiedzi na  Shame

Zacznij wychodzić z domu.

Cliper
30/09/2022 09:47
W odpowiedzi na  Shame

Zajrzyj kiedyś, na pewno znajdziesz w ofercie coś dla siebie

Heniek
30/09/2022 11:40
W odpowiedzi na  Shame

Smutna to jest prawda o takich jak ty, ja wczoraj kupiłem bilet na super koncert, na ostatnim w ubiegłym roku było ponad. 10000 ludzi z płd Polski, wstyd to za bezideowe zera snujące się po ulicach z butelka piwa, komórka i plujące na chodniki

Nick
30/09/2022 12:40
W odpowiedzi na  Shame

Wyprowadz sie do Zabrza. Bedziesz tam pasowac.

Shame
30/09/2022 18:44
W odpowiedzi na  Nick

Zatem powtórzę dla przedpiśców: „Najlepsza plenerowa impreza w tym sezonie” – nadzieje mam płonne, ale może tym razem załapiecie sens.

gmG
29/09/2022 16:15

Zarciowozy ???Łał, Elytarne ambitne przedsięwzięcie brakuje tylko do tego goownowozów. Dobrze że mamy Arenę.

Edward
29/09/2022 19:26
W odpowiedzi na  gmG

Oj, też będą. Przywiozą takie budki z oznaczeniem TOI TOI…

Konstruktywna krytyka
30/09/2022 08:41
W odpowiedzi na  gmG

Łał, ale ty mądry jesteś.

Edward
29/09/2022 19:22

„…znakomite jedzenie…”, „…przed nami 3 dni kapitalnego jedzenia…”, to określenia zupełnie nieadekwatne do realiów serwowanych przez przybytki na kołach. Nie neguję, że w razie nagłego uczucia głodu, mogą napełnić żołądek, może nawet niektórym to smakuje, ale wątpię, żeby aż tak? Jeśli jednak tak, to w sumie to bardzo smutne, że ktoś nie miał okazji skosztować znakomitego dania…

stary dziad w eterze
01/10/2022 02:59
W odpowiedzi na  Edward

kurz ulicy gratis

andzrzej
30/09/2022 16:00

Ceny będą z kosmosu przy obecnej inflacji i cen energii. Wolę piwo kupić w sklepie i samemu co ugotować. Rozrywka dla bogatych,leniwych,albo dwu lewo rekich.

doti
30/09/2022 19:34

Żarciowozy, to ohydna nazwa…

Marek
30/09/2022 13:37

Nic tam nie ma. Objechałem cały parking przed Areną , Decathlonem i Leroy Merlin. Na parkingach tylko samochody klientów w/w sklepów.

Kiki
01/10/2022 12:54
W odpowiedzi na  Marek

Panie. Nie o tą arene im chodzi. Chodzi o Arena Hala widowiskowa

Guliwer
01/10/2022 16:41
W odpowiedzi na  Marek

Jpd widać że nie masz szczęścia w myśleniu ‍♂️

Urko
29/09/2022 15:25

Podróba Octoberfest ? Niestety, nie ma mnie w Gliwicach

Konstruktywna krytyka
30/09/2022 08:43
W odpowiedzi na  Urko

To nie jest podróbka Octoberfest. W NICZYM tego nie przypomina. Ale skojarzenia masz sprośne.

Woźniakowski 70 lat ,wyższe wy
29/09/2022 23:32

Będzie super impreza..
.
tylko to piwo rzemieślników ?!

Konstruktywna krytyka
30/09/2022 08:44

A czyje k…wa ma być? Pielęgniarek?

Ampuła
30/09/2022 10:06

Przyjdę, bo Bumar ma tam wystawić prototypowy Kuchenny Wóz Polowego Zabezpieczenia Garmażeryjnego klasy „Świniak”. Możliwe, że będzie to model z wieżą wędzarniczą „Kadzidło”, a może nawet z peklownikiem nowej generacji.
Nie oznacza to, że całkowicie znika z armii tradycyjna grochówka.
Centralny Magazyn Grochu Wojskowego nie zmarnuje dwudziestoletnich zapasów.
Trwają testy Dmuchanego Lotniskowca Bałtyckiego klasy „Wentyl” z napędem grochowym.