Zatankował za… 1,5 tys. zł, odjechał bez płacenia. Policja opublikowała wizerunek sprawcy kradzieży paliwa

Kradzieże paliwa to proceder, który w ostatnim czasie wyraźnie się nasilił. Policja (nie tylko gliwicka) publikuje wizerunki kolejnych podejrzanych. Tu mamy następny taki przypadek. Uwieczniony na zdjęciu mężczyzna odpowie za przestępstwo – wartość skradzionego mienia to ponad 1,5 tysiąca zł.

 
2 maja o godzinie 6:44 delikwent zarejestrowany przez monitoring stacji w Knurowie, przy ul. 1 Maja, zatankował do pojemników oraz zbiornika ponad 230 litrów oleju napędowego o wartości 1539,03 zł, po czym nie płacąc, odjechał. Powstępowanie w tej sprawie prowadzi knurowski komisariat.

Sprawca przyjechał samochodem marki volkswagen Golf – tablice rejestracyjne, co niemal oczywiste, nie pochodzą z tego pojazdu.

Zabezpieczono wizerunek sprawcy zdarzenia, który publikujemy. Prowadzący dochodzenie aspirant Miłosz Wandzielewicz zwraca się z apelem do osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, o kontakt z Komisariatem Policji w Knurowie przy ul. Dworcowej 1 A. Można dzwonić na telefon całodobowy 47 8590 500 lub bezpośrednio do prowadzącego dochodzenie – telefon 47 8590 541, e-mail: milosz.wandzlewicz@gliwice.ka.policja.gov.pl – mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Informacje można przekazywać w dowolnej formie, również anonimowo. Do tego celu przeznaczona jest skrzynka „powiadom nas”. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości – nie będą w żaden sposób dopytywane.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

13 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze