Złoty, srebrny i brązowy mistrz parkowania wybrany. Straż miejska opublikowała wyniki głosowania

Ankieta dotycząca wyłonienia mistrzów parkowania 2018 została zakończona. Dzięki głosom czytelników w plebiscycie straży miejskiej, udało się wyłonić zdobywców złotego, srebrnego oraz brązowego mandatu.

Głosować można było online w terminie od 1 do 15 lutego.

– Chcielibyśmy bardzo podziękować za liczny udział w przeprowadzonej ankiecie, która dostarczyła nam informacji o najbardziej uciążliwych dla Państwa wykroczeniach – czytamy w komunikacie opublikowanym w witrynie internetowej straży miejskiej.

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Kierowcy z tytułu wygranej w tym rankingu nie będą ponosili żadnych dodatkowych konsekwencji poza wyróżnieniem ich symbolicznym złotym, srebrnym i brązowym mandatem.[/perfectpullquote]

Poniżej prezentujemy fotografie, na których uwieczniono „wygranych” w głosowaniu. Na pierwszym miejscu znalazł się samochód uniemożliwiający przejazd jednym pasem ulicy Zygmunta Starego. Srebro powędrowało do blokującego przejście dla pieszych i chodnik w rejonie Radiostacji przy ulicy Lublinieckiej. Brąz otrzymał parkujący na wyjeździe z podwórza kamiennicy przy ulicy Łużyckiej.

(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice