Złoty, srebrny i brązowy mistrz parkowania wybrany. Straż miejska opublikowała wyniki głosowania

Ankieta dotycząca wyłonienia mistrzów parkowania 2018 została zakończona. Dzięki głosom czytelników w plebiscycie straży miejskiej, udało się wyłonić zdobywców złotego, srebrnego oraz brązowego mandatu.

Głosować można było online w terminie od 1 do 15 lutego.

REKLAMA

– Chcielibyśmy bardzo podziękować za liczny udział w przeprowadzonej ankiecie, która dostarczyła nam informacji o najbardziej uciążliwych dla Państwa wykroczeniach – czytamy w komunikacie opublikowanym w witrynie internetowej straży miejskiej.

Kierowcy z tytułu wygranej w tym rankingu nie będą ponosili żadnych dodatkowych konsekwencji poza wyróżnieniem ich symbolicznym złotym, srebrnym i brązowym mandatem.

Poniżej prezentujemy fotografie, na których uwieczniono “wygranych” w głosowaniu. Na pierwszym miejscu znalazł się samochód uniemożliwiający przejazd jednym pasem ulicy Zygmunta Starego. Srebro powędrowało do blokującego przejście dla pieszych i chodnik w rejonie Radiostacji przy ulicy Lublinieckiej. Brąz otrzymał parkujący na wyjeździe z podwórza kamiennicy przy ulicy Łużyckiej.

(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
xxx

pomijając już przepisy, takie parkowanie świadczy o samych kierowcach – każdy z nich to egoista i kawał ch…., który ma wszystkich w d…, myśli tylko o sobie. Takim #$%#@$%^ mandaty nie wkładać za wycieraczkę, tylko przyklejać do przedniej szyby. Sam blankiecik wielkości kartki A3

Imiu

Masz rację, Ci co tak zaparkowali i parkują nagminnie to osły albo robią to specjalnie bo mało kiedy dostają mandaty a często są one dla nich po prostu tak niskie że aż śmieszne.

Rebeka

Jestem ciekawy czy do galerii straży trafią dwa autokary parkujące właśnie na Placu Piłsudskiego na zakazach?

AndrzejD

Temu przygłupowi który zdobył pierwsze miejsce, należy natychmiast i dożywotnio zabrać uprawnienia do kierowania wszelkimi pojazdami. Taki sposób “parkowania” świadczy o całkowitym braku wyobraźni, a ta cecha jest niezbędna każdemu kierowcy. Skoro w takiej sytuacji wyobraźni mu zabrakło, to zabraknie jej również podczas np. wyprzedzania, czego efektem może być śmierć innych uczestników ruchu.

Żoliborska Kanalia

Myślę, że to nie jest brak wyobraźni, tylko takie bardzo polskie NoICh*jMiZrobicie. Tym razem się nie udało, został przyłapany i zapłacił mandat, ale czy go to zmieni? Bardzo wątpię. Brak poszanowania prawa idzie z góry. Obecna “wadza” pokazuje, że można robić co się chce. To i suweren czuje się bezkarny.

ja234

Nagrodą powinien być mandat w wysokości 20 tys.

/////

i kasacja auteczka

,,

Koniecznie muszę sobie kupić wielkiego SUVa tak aby zajmować dwa miejsca parkingowe naraz, bo tylko w wielkim SUVie czuję się bezpiecznie, choć bezpiecznie nie jest ale nieważne, wystarczy mi życie w ułudzie bezpieczeństwa.

Urko

Kup koniecznie. Albo lepiej pick-up’a . Na pakę pomieścisz świerka. Choćby takiego w donicy ;-)

,,

nawet kilka donic ze świerka

GOŚĆ

To dlatego nie było ostatnio widać tych śmiesznych mundurowych w mieście! Bawili się w jurorów? Kiedy wreszcie zajmiecie się swoimi obowiązkami? Może czas pomyśleć o pracy dla mieszkańców, a nie patrzeć na nich jak na wroga pracowników SM?

wystarczy pomyśleć

N°1
opcja 1) kobieta + awaria auta + nikt nie pomoże = sama samochodu nie zepchnie więc zostawia tam gdzie uda jej się go zatrzymać
opcja 2) wzniesienie + brak ręcznego

N°2
imprezy masowe + brak wystarczającej ilości miejsc parkingowych = szwedzki stół dla SM

N°3
kierowca tylko po browarka wstąpił do żabki na łużyckiej

Dafi

nie no świetne opcje. Jednak za każdą z nich powinni kierować na badania do psychiatry o poczytalności….

wystarczy pomyśleć

Za awarię auta też?

Żoliborska Kanalia

Wtedy się włącza światła awaryjne, które jak do tej pory używane są niestety w razie konieczności wyskoczenia po papieroski do kiosku w miejscu, gdzie zatrzymywać się nie wolno.

ja234

Może faktycznie to była panienka.Gwiazda,która ma wszystko i wszystkich gdzieś, efekt “wychowywania”przez tatusia na drugą żonę.Z resztą większość panienek ma wszystko i wszystkich gdzieś, ona jedzie z drogi śledzie, a jak zablokuje drogę to niech się inni martwią, jej to nie obchodzi.Zadzwoni do tatusia po radę…
Swoją drogą, zdaje się, że nie ma tam kamer miejskiego monitoringu, a szkoda, delikwent byłby uwieczniony.

Ser

Powinni sie tez zainteresowac tymi ktorzy marnuja miejsca parkingowe. Ludzie nie mysla o innych zajmujac 2 miejsca

Konstancja

Mandaty powinny być w tysiącach a nie setkach złotych

Imiu

oj doigrają się, nie raz widziałem jak SM tamowała ruch rowerowy stojąc na drodze rowerowej spisując/karząc kogoś gdy ten zaparkował na pasie wyłączonym z ruchu, zamiast stanąć na chodniku na uboczu ale u nas to jak interweniują to pokazówka musi być, tak dla bezpieczeństwa oczywiście. Raz też widziałem jak jeden kierowca stanął na pas wyłączony z ruchu jednym tylko kołem, na białą linię…no to dostał mandat i zdjęcie do Archiwum X XD taka to pomoc w społeczeństwie. Policja robi to samo, tylko w ramach strajku są ludźmi ale odbijają to biorąc masowe Lewe L4 za które nikt nigdy nie odpowie… Czytaj więcej »