Zmiany w kursowaniu autobusów w trakcie długiego sierpniowego weekendu

Wielu pracowników weźmie sobie wolne w nadchodzący poniedziałek, wiadomo jednak, że część osób do pracy będzie musiała przyjść. Dla tych ostatnich, którzy podróżują komunikacją publiczną mamy ważne informacje.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w czasie tak zwanego „długiego weekendu” sierpniowego (12 – 15 sierpnia) komunikacja będzie funkcjonowała według przedstawionych poniżej zasad.

14 sierpnia (poniedziałek przed świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny)

– obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w soboty w wakacje, z uwzględnieniem następujących wyjątków: według rozkładów jazdy ważnych w dni robocze w wakacje będą kursowały linie autobusowe nr: 80, 178, 202, 288, 840, 870.

15 sierpnia (wtorek)

– w dniu Święta Wniebowzięcia NMP będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta w wakacje, z następującymi wyjątkami:

Linie autobusowe nr: 232, 250 i 750 nie będą kursowały.
Linie autobusowe nr: 59, 194, 710 i 850 będą kursowały według specjalnych rozkładów jazdy ważnych w dni wolne od pracy w centrach handlowych w wakacje, tj. bez obsługi przystanków przy centrach handlowych i z postojem wyrównawczym na pierwszym przystanku za centrum handlowym.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Ampuła
Ampuła

W państwie wyznaniowym kursowanie autobusów przez kilka dni jest uzależnione od klechdy znad Jordanu o wylocie bozi poza atmosferę Ziemi.

ja234
ja234

Ampuła, sam jesteś na odlocie.

Mietek
Mietek

Celna uwaga !

Mietek
Mietek

A nie przyszło ci do główki, że bardziej jest uzależnione od widzimisię “dziadostwa” w KZK GOP ??

ja234
ja234

Nie każdy będzie miał ten “długi łikend”. Poza tym to tylko jeden dzień świąteczny.No i są wakacje.