Utrudnienia drogowe w różnych częściach Gliwic. Możliwe zamknięcie przejazdu ulicą i objazd

Zajęcie części jezdni, utrudnienia dla pieszych, zamknięty przejazd – to utrudnienia drogowe, które już trwają, lub niebawem się rozpoczną. Na początek kierowcy muszą liczyć się z drobnymi zmianami w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulicy Toszeckiej z ulicą Czołgową.

 
Od środy, 8 maja, prowadzone przy budowie trasy rowerowej wzdłuż ulicy Toszeckiej prace wchodzą w kolejny etap. Zarówno na wjeździe jak i wyjeździe z ulicy Czołgowej do ulicy Toszeckiej, wprowadzone zostało zawężenie pasów ruchu. Mimo to wykonawca utrzymał przejazd we wszystkich relacjach.

Kolejne utrudnienia w innych częściach Gliwic rozpoczną się w najbliższych dniach. Na ulicy Przyniczyńskiego związane są z budową przyłącza wody (8-9 maja).

Na wysokości nr 18 możliwe zamknięcie przejazdu. Wówczas wprowadzony zostanie objazd. Kierowcy poruszać się będą zgodnie z ustawionym oznakowaniem.

Od czwartku, 9 maja, budowa przyłącza gazu spowoduje utrudnienia na ulicy Daszyńskiego. Od nr 6 do skrzyżowania z ulicą Andersa odcinkowo prowadzone będą prace, które wymagają zajęcia części chodnika. Piesi w miejscach robót poruszać się będą traktem po drugiej stronie ulicy.

Natomiast w przyszłym tygodniu – w poniedziałek, 13 maja, na ulicy Olszewskiego rozpocznie się budowa zjazdu do posesji. Wykonawca zaplanował prace na trzy dni. W ich trakcie zajęta zostanie część jezdni i chodnika.

(żms)/ZDM Gliwice

3 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze