Agresywny sąsiad na os. Kopernika. Po interwencji policji musiał wyprowadzić się z mieszkania

Policjanci z II komisariatu pojechali na os. Kopernika, gdzie zgłoszono im interwencję. Taką, jakich wiele – sąsiad uderzył sąsiada. Jednak na miejscu sprawa się rozwinęła.

Pokrzywdzony wskazał agresywnego sąsiada, a policjanci zastali agresora w mieszkaniu. Tam jednak zgłoszono im coś jeszcze. Otóż siostra sprawcy, mieszkająca razem z nim, poprosiła stróżów prawa o pomoc. Według zgłoszenia, 43-letni brat, od śmierci matki, znęca się nad kobietą.

Do procesu włączyli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego, którzy zebrali materiał dowodowy, pozwalający doprowadzić podejrzanego do prokuratora.

Z kolei prokurator Prokuratury Rejonowej Gliwice-Wschód ocenił zebrany materiał i zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazał agresorowi opuszczenie lokalu zajmowanego z pokrzywdzoną oraz zakazał mu zbliżania się do siostry na odległość mniejszą niż 50 m.

W przypadku złamania tego ograniczenia mężczyzna będzie tymczasowo aresztowany. Wkrótce stanie przed sądem. Policja przypomina: za przemoc domową grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

(żms)/KMP Gliwice
fot. arch. 24gliwice.pl

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
kanalia52
kanalia52

Patologia Górnika.

ujzPiCu
ujzPiCu

Nie jest nigdzie napisane w artykule że pracował na grubie, może chodował “kurczaki” na “działce” i stąd ta nadpobudliwość.

Tom
Tom

haaha pewnie nie o takiego górnika chodzi

Tomasz
Tomasz

Ale news !!!

wypełniam topole ;)
wypełniam topole ;)

środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji,—- To jak? wypierdzielił chłopa z domu na ulicę i każe niebieski go pilnować? Czy poczeka aż facio zatłucze siostrę i dopiero go zamknie?

Wuit
Wuit

Jeden agresywny zje# nareszcie został odizolowany. Takich ofiar w Gliwicach jest pewnie kilkadziesiąt lub kilkaset codziennie…

Kamil
Kamil

Da się. Da. Trzeba zgłaszać gnidy

ja234
ja234

Patologia się pleni.
Do pierdla z nim na 10 lat i 20 tys mandatu.

black_horse
black_horse

To nie jest wykroczenie tylko sprawa karna. Tu mandatów się nie daje.

Kotka
Kotka

Nie mandat ale zadośćuczynienie dla siostry i sąsiadów.

gość
gość

To dumny przedstawiciel Polski niewiernej – bez zasad, bez honoru, bez morale, bez poszanowania innych ludzi.
Większość dzisiejszych facetów do cioty i d..y wołowe…….

Urko
Urko

Znaczy się: Pisuar ?